przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 10 grudnia 2015

Benefis Zofii Gołubiew

Minister Kolarski w Muzeum Narodowym w Krakowie
Minister Wojciech Kolarski, reprezentując Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę, uczestniczył w galowym spotkaniu z Zofią Gołubiew – historykiem sztuki i wieloletnim dyrektorem Muzeum Narodowego w Krakowie. 
Wtorek, 8 grudnia 2015

Debata w Belwederze nt. żeglugi śródlądowej w Polsce

W Belwederze Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Wojciech Kolarski wziął udział w debacie zorganizowanej przez Biuro Dialogu i Inicjatyw Obywatelskich Kancelarii Prezydenta RP poświęconej aktualnej sytuacji żeglugi śródlądowej w Polsce. 
Wtorek, 8 grudnia 2015

Gala Nagrody Literackiej i Historycznej Identitas 2015

We wtorek w Pałacu Lubomirskich w Warszawie minister Wojciech Kolarski uczestniczył w Gali Nagrody Literackiej i Historycznej Identitas 2015. 
Poniedziałek, 7 grudnia 2015

Uroczystość w 90. rocznicę powstania Polskiego PEN Clubu

W poniedziałek na Zamku Królewskim w Warszawie minister Wojciech Kolarski uczestniczył w uroczystym zebraniu Polskiego PEN Clubu z okazji 90. rocznicy jego powstania. 
Poniedziałek, 7 grudnia 2015

Spotkanie z Rizalem Ramli i wicepremierem Republiki Indonezji

W poniedziałek, w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy minister Krzysztof Szczerski spotkał się w Belwederze z wicepremierem Republiki Indonezji oraz ministrem ds. morskich Rizalem Ramli. 
Czwartek, 3 grudnia 2015

W Belwederze prezentacja książki "Zabici w Katyniu"

Wydany po rosyjsku tom "Zabici w Katyniu" z biogramami rozstrzelanych przez NKWD w 1940 r. Polaków zaprezentował Aleksandr Gurjanow ze stowarzyszenia "Memoriał". - Prawda o przeszłości jest fundamentem wspólnoty - podkreślał minister Wojciech Kolarski. 
Czwartek, 3 grudnia 2015

Spotkanie ministra Wojciecha Kolarskiego z chińskimi dziennikarzami

W czwartek minister Wojciech Kolarski uczestniczył na Uniwersytecie Warszawskim w spotkaniu z chińskimi dziennikarzami uczestniczącymi w wizycie studyjnej w Polsce w ramach projektu ,,EU-China 40th Anniversary Journalists Study Tour”. 
Środa, 2 grudnia 2015

Porozumienie pomiędzy Kancelarią Prezydenta a Krajową Radą Radców Prawnych

Minister Anna Surówka-Pasek oraz Prezes KRRP Dariusz Sałajewski i wiceprezes Ewa Stompor-Nowicka podpisali porozumienie o współpracy w celu zwiększenia dostępu do informacji o prawach, środkach ochrony i możliwości uzyskania niezbędnej pomocy. 
1 POPRZEDNIA 184185186187188189190  206
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.