przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 15 września 2015

"Polacy są patriotami przywiązanymi do jedności europejskiej"

Minister Krzysztof Szczerski podkreślił w rozmowie z polskimi dziennikarzami, że na spotkaniu z szefem brytyjskiego rządu prezydent Duda mówił o tym, co jest szczególnym elementem polskiego doświadczenia. 
Poniedziałek, 14 września 2015

Minister Wojciech Kolarski na 40. Festiwalu Filmowym w Gdyni

Minister Wojciech Kolarski uczestniczył w poniedziałek w uroczystym otwarciu 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni. Festiwal jest największym dorocznym przeglądem polskiej kinematografii, gromadzącym twórców wszystkich generacji i gatunków artystycznych. 
Niedziela, 13 września 2015

W poniedziałek prezydent z wizytą w Wielkiej Brytanii

W poniedziałek prezydent Andrzej Duda z małżonką udają się z dwudniową wizytą do Wielkiej Brytanii. Prezydent weźmie udział w obchodach 75. rocznicy Bitwy o Anglię, spotka się z premierem Davidem Cameronem, a także z młodą Polonią oraz weteranami wojny. 
Piątek, 11 września 2015

XV Międzynarodowy Marsz Żywej Pamięci Polskiego Sybiru w Białymstoku

Minister Wojciech Kolarski na XV Międzynarodowym Marszu Żywej Pamięci Polskiego Sybiru w Białymstoku (fot. Związek Sybiraków w W
W piątek minister Wojciech Kolarski uczestniczył w XV Międzynarodowym Marszu Żywej Pamięci Polskiego Sybiru w Białymstoku. Podczas uroczystości odczytał list prezydenta Andrzeja Dudy. 
Piątek, 11 września 2015

14. rocznica ataku terrorystycznego w Nowym Jorku

Minister Krzysztof Szczerski złożył w piątek w Parku Skaryszewskim w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy wieniec przed Pomnikiem Polaków – Ofiar Ataku Terrorystycznego w Nowym Jorku z 11 września 2001r. 
Piątek, 11 września 2015

Spotkania z ministrami z Uzbekistanu i Indonezji

Minister Krzysztof Szczerski odbył w piątek spotkania z wiceministrem spraw zagranicznych Uzbekistanu Dilyorem Khakimovem oraz ministrem przemysłu Indonezji Salehem Husinem. 
Czwartek, 10 września 2015

"Skuteczna polityka historyczna wymaga współpracy"

Wywiad ministra Wojciecha Kolarskiego dla portalu historycznego
Szeroko rozumianym prowadzeniem polityki historycznej zajmuje się w Polsce kilkanaście instytucji. Myślę, że KPRP to miejsce sprzyjające debacie w oderwaniu od bieżącej polityki, której efektem będzie długofalowa strategia - uważa minister Kolarski. 
Czwartek, 10 września 2015

Kwiaty pod tablicą upamiętniającą Ofiary katastrofy smoleńskiej

Sekretarz Stanu Maciej Łopiński oraz Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch złożyli w czwartek w Kaplicy Pałacu Prezydenckiego kwiaty pod tablicą upamiętniającą Parę Prezydencką Lecha i Marię Kaczyńskich. 
1 POPRZEDNIA 184185186187188189190  194
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.