przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 11 września 2019

Minister Szczerski na odsłonięciu tablicy upamiętniającej przedwojenny gmach poselstwa Łotwy w Polsce

W ramach oficjalnej wizyty Prezydenta Republiki Łotewskiej Egilsa Levitsa w Polsce minister Krzysztof Szczerski, w imieniu Prezydenta RP, uczestniczył w uroczystości odsłonięcia tablicy upamiętniającej przedwojenny gmach poselstwa Łotwy w Polsce. 
Środa, 11 września 2019

W Rzeszowie powstał nowoczesny kompleks edukacyjny

W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej minister Adam Kwiatkowski wziął udział w uroczystości poświęcenia budynku Publicznej Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza w Rzeszowie. 
Wtorek, 10 września 2019

Prezydent Łotwy w środę złoży wizytę w Polsce

Prezydent Republiki Łotewskiej Egils Levits złoży w środę wizytę oficjalną w Polsce. Tematami rozmów z Prezydentem Andrzejem Dudą będą m.in. relacje dwustronne, współpraca w ramach UE i NATO, a także współpraca regionalna. 
Wtorek, 10 września 2019

Uroczystość nadania stopni dyplomatycznych oraz inauguracja kolejnej edycji aplikacji dyplomatyczno-konsularnej

Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski wziął udział w uroczystości nadania stopni dyplomatycznych oraz inauguracji kolejnej edycji aplikacji dyplomatyczno-konsularnej. Wydarzenie odbyło się w siedzibie Akademii Dyplomatycznej MSZ. 
Wtorek, 10 września 2019

Spotkanie ministra Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta RP

Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha spotkał się z Doradcami Prezydenta. W ramach spotkania dyskutowano między innymi o sytuacji w oświacie na podstawie informacji przedstawionych przez Profesora Andrzeja Waśkę. 
Niedziela, 8 września 2019

Szefowa KPRP na dożynkach w Barzkowicach

Szefowa KPRP wzięła udział w dożynkach w Barzkowicach (woj. zachodniopomorskie), odbywających się w ramach XXXII Barzkowickich Targów Rolnych AGRO POMERANIA 2019. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Narodowym Prezydenta RP. 
Piątek, 6 września 2019

Minister Paweł Mucha na obchodach Dnia Energetyka

Zastępca Szefa KPRP Paweł Mucha wziął udział w obchodach Dnia Energetyka oraz 45-lecia działalności Elektrowni Dolna Odra, działającej w ramach PGE Górnictwa i Energetyka Konwencjonalna S.A. 
Czwartek, 5 września 2019

Krzysztof Szczerski na Forum Ekonomicznym w Krynicy

Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski był dzisiaj gościem specjalnym konferencji „Europa Karpat”, która jak co roku odbywa się w ramach Forum Ekonomicznego w Krynicy. 
1 POPRZEDNIA 1234567  222
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.