przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 10 lipca 2019

Min. Wojciech Kolarski w Jedwabnem

W środę 10 lipca odbyły się uroczystości upamiętniające jedwabieńskich Żydów, ofiary pogromu dokonanego w 1941 r. Wiązankę biało-czerwonych kwiatów w imieniu Prezydenta RP złożył minister Wojciech Kolarski. 
Wtorek, 9 lipca 2019

Spotkanie ministra Szczerskiego z delegacją z Estonii

Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski spotkał się dzisiaj w Pałacu Prezydenckim z delegacją estońską, której przewodniczył Dyrektor Kancelarii Prezydent Republiki Estońskiej Tiit Riisalo. 
Sobota, 6 lipca 2019

Min. Spychalski: Prezydent jest zadowolony z każdego rozwiązania, które pomaga osobom z kredytami

Prezydent jest zadowolony z każdej ustawy, każdego rozwiązania, które pomaga realnie osobom z kredytami w obcych walutach – powiedział w sobotę rzecznik Prezydenta RP Błażej Spychalski. 
Wtorek, 2 lipca 2019

Uroczysta prezentacja oryginału aktu Unii Lubelskiej w 450. rocznicę jej zawarcia

W siedzibie Archiwum Głównego Akt Dawnych w Warszawie odbyła się uroczystość upamiętniająca 450. rocznicę zawarcia Unii Lubelskiej. W otwarciu ekspozycji historycznych dokumentów uczestniczyła Dyrektor Generalna KPRP Grażyna Ignaczak-Bandych. 
Poniedziałek, 1 lipca 2019

Prezydent wyznaczył Szefa BBN jako swojego przedstawiciela w rządowym Kolegium do Spraw Cyberbezpieczeństwa

Prezydent RP Andrzej Duda wyznaczył Szefa BBN jako swojego przedstawiciela w składzie, działającego przy Radzie Ministrów, Kolegium do Spraw Cyberbezpieczeństwa. 
Sobota, 29 czerwca 2019

Min. Kwiatkowski z wizytą w Polskiej Szkole Sobotniej w Londynie

Minister Adam Kwiatkowski złożył wizytę w Polskiej Szkole Przedmiotów Ojczystych im. Marii Konopnickiej na Willesden Green w Londynie w ramach obchodów 65-lecia istnienia placówki, jednej z najstarszych polskich szkół sobotnich w Wielkiej Brytanii. 
Piątek, 28 czerwca 2019

Para Prezydencka przyjmie japońską Parę Książęcą

Prezydent Andrzej Duda wraz z Agatą Kornhauser-Dudą przyjmą w piątek w Pałacu Prezydenckim japońską Parę Książęcą Akishino – następcę tronu Japonii Księcia Fumihito oraz Księżną Kiko. To pierwsza zagraniczna podróż Księcia Fumihito jako następcy tronu. 
Środa, 26 czerwca 2019

Święto Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych

Na warszawskim pl. Piłsudskiego odbył się uroczysty apel z okazji święta Dowództwa Operacyjnego RSZ. Podczas uroczystości Prezydenta reprezentowali: Szef BBN Paweł Soloch oraz Szef Gabinetu Krzysztof Szczerski. DO RSZ nadano imię gen. Kwiatkowskiego. 
1 POPRZEDNIA 1234567  214
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.