przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 15 sierpnia 2015

Uroczystość w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala w Ludźmierzu

Minister Wojciech Kolarski w uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny uczestniczył we Mszy św. polowej w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala w Ludźmierzu. 
Piątek, 14 sierpnia 2015

"Prezydent analizuje wnioski dot. referendum pod kątem prawnym"

Do Kancelarii Prezydenta RP wpłynęły trzy wnioski dotyczące wrześniowego referendum – poinformowała szefowa KPRP Małgorzata Sadurska, która była w piątek gościem „Faktów po Faktach” w TVN24. 
Czwartek, 13 sierpnia 2015

„Prezydenckie projekty dot. m.in. wieku emerytalnego są szlifowane”

Prezydenckie projekty dotyczące podniesienia kwoty wolnej od podatku oraz obniżenia wieku emerytalnego są już "szlifowane" - powiedziała w czwartek w TOK FM szefowa prezydenckiej kancelarii Małgorzata Sadurska. 
Czwartek, 13 sierpnia 2015

Spotkanie z inicjatorami akcji "Idę na referendum"

Minister Wojciech Kolarski spotkał się w czwartek z przedstawicielami stowarzyszenia Mazowiecka Wspólnota Samorządowa, którzy przedstawili założenia akcji "Idę na referendum". 
Środa, 12 sierpnia 2015

Prezydent powołał zastępcę szefa BBN

Prezydent RP Andrzej Duda powołał z dniem 11 sierpnia Jarosława Brysiewicza na stanowisko Zastępcy Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego. 
Wtorek, 11 sierpnia 2015

"Dokonujemy pewnego rodzaju bilansu otwarcia" 

W Kancelarii Prezydenta RP trwa audyt pod względem finansowym, kadrowo-administracyjnym oraz merytorycznym - poinformowała Szefowa Kancelarii Prezydenta RP Małgorzata Sadurska w "Sygnałach dnia" w radiowej Jedynce. 
Wtorek, 11 sierpnia 2015

Wywiad Szefa KPRP w "Sygnałach Dnia"

7 sierpnia pan prezydent Andrzej Duda podpisał nowy statut Kancelarii Prezydenta i tam właśnie powstały nowe biura. Nowe biura, o których pan prezydent mówił w czasie swojej kampanii, wtedy jeszcze jako kandydat - powiedziała minister Małgorzata Sadurska. 
Poniedziałek, 10 sierpnia 2015

Spotkanie z Prezesem Rady Polonii Świata

Szef Gabinetu Prezydenta, Sekretarz Stanu Adam Kwiatkowski spotkał się w poniedziałek w Pałacu Prezydenckim z Prezesem Rady Polonii Świata Janem Cytowskim. 
1 POPRZEDNIA 200201202203204205206  206
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.