przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 16 października 2015

"Narodowa Rada Rozwoju to realizacja jednego z zobowiązań"

Narodowa Rada Rozwoju to nie żadna niespodzianka, a realizacja zobowiązania, bo jej powołanie prezydent zapowiadał w swojej kampanii i mówił o niej w orędziu przed Zgromadzeniem Narodowym - wyjaśnia w "Rzeczpospolitej" minister Maciej Łopiński. 
Piątek, 16 października 2015

"Prezydent ma spore oczekiwania wobec Narodowej Rady Rozwoju”

Prezydent Andrzej Duda uważa, że jeżeli rząd będzie zainteresowany to Narodowa Rada Rozwoju mogłaby być zalążkiem wspólnej instytucji planowania strategicznego – mówił „Salonie Politycznym Trójki” minister Maciej Łopiński. 
Czwartek, 15 października 2015

Wręczenie Polskiej Nagrody im. Sérgio Vieira de Mello

W czwartek minister Wojciech Kolarski uczestniczył w uroczystości wręczenia Polskiej Nagrody im. Sérgio Vieira de Mello, Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Praw Człowieka (2002-2003). 
Czwartek, 15 października 2015

Minister Kolarski na konferencji ,,Droga do Polski Obywatelskiej"

W czwartek minister Wojciech Kolarski uczestniczył w inauguracji konferencji ,,Rok po VII Ogólnopolskim Forum Inicjatyw Pozarządowych - Droga do Polski Obywatelskiej. Strategiczna Mapa Drogowa Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego". 
Środa, 14 października 2015

Spotkanie w sprawie ustawy o zawodzie fizjoterapeuty

W środę w siedzibie Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odbyło się spotkanie dotyczące Ustawy z dnia 25 września 2015 r. o zawodzie fizjoterapeuty. 
Wtorek, 13 października 2015

Minister Kolarski: Prezydent godnie uczci Święto Niepodległości

Prezydent Andrzej Duda godnie uczci Święto Niepodległości - powiedział we wtorek Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta Wojciech Kolarski. Szczegółowy program jest w przygotowaniu; możliwe, że prezydent weźmie udział w obchodach także poza Warszawą. 
Sobota, 10 października 2015

Spotkanie z "frankowiczami" w Pałacu Prezydenckim

Minister Maciej Łopiński przyjął w sobotę w Pałacu Prezydenckim przedstawicieli osób, które zaciągnęły kredyty hipoteczne we frankach szwajcarskich. 
Sobota, 10 października 2015

Kwiaty pod tablicą w Kaplicy Pałacu Prezydenckiego

Sekretarz Stanu Maciej Łopiński złożył w sobotę, 10 października, w Kaplicy Pałacu Prezydenckiego kwiaty pod tablicą upamiętniającą Parę Prezydencką Lecha i Marię Kaczyńskich i tych, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej 10 kwietnia 2010 r. 
1 POPRZEDNIA 207208209210211212213  223
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.