przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 15 sierpnia 2015

Uroczystość w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala w Ludźmierzu

Minister Wojciech Kolarski w uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny uczestniczył we Mszy św. polowej w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala w Ludźmierzu. 
Piątek, 14 sierpnia 2015

"Prezydent analizuje wnioski dot. referendum pod kątem prawnym"

Do Kancelarii Prezydenta RP wpłynęły trzy wnioski dotyczące wrześniowego referendum – poinformowała szefowa KPRP Małgorzata Sadurska, która była w piątek gościem „Faktów po Faktach” w TVN24. 
Czwartek, 13 sierpnia 2015

Spotkanie z inicjatorami akcji "Idę na referendum"

Minister Wojciech Kolarski spotkał się w czwartek z przedstawicielami stowarzyszenia Mazowiecka Wspólnota Samorządowa, którzy przedstawili założenia akcji "Idę na referendum". 
Czwartek, 13 sierpnia 2015

„Prezydenckie projekty dot. m.in. wieku emerytalnego są szlifowane”

Prezydenckie projekty dotyczące podniesienia kwoty wolnej od podatku oraz obniżenia wieku emerytalnego są już "szlifowane" - powiedziała w czwartek w TOK FM szefowa prezydenckiej kancelarii Małgorzata Sadurska. 
Środa, 12 sierpnia 2015

Prezydent powołał zastępcę szefa BBN

Prezydent RP Andrzej Duda powołał z dniem 11 sierpnia Jarosława Brysiewicza na stanowisko Zastępcy Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego. 
Wtorek, 11 sierpnia 2015

Wywiad Szefa KPRP w "Sygnałach Dnia"

7 sierpnia pan prezydent Andrzej Duda podpisał nowy statut Kancelarii Prezydenta i tam właśnie powstały nowe biura. Nowe biura, o których pan prezydent mówił w czasie swojej kampanii, wtedy jeszcze jako kandydat - powiedziała minister Małgorzata Sadurska. 
Wtorek, 11 sierpnia 2015

"Dokonujemy pewnego rodzaju bilansu otwarcia" 

W Kancelarii Prezydenta RP trwa audyt pod względem finansowym, kadrowo-administracyjnym oraz merytorycznym - poinformowała Szefowa Kancelarii Prezydenta RP Małgorzata Sadurska w "Sygnałach dnia" w radiowej Jedynce. 
Poniedziałek, 10 sierpnia 2015

Spotkanie z Prezesem Rady Polonii Świata

Szef Gabinetu Prezydenta, Sekretarz Stanu Adam Kwiatkowski spotkał się w poniedziałek w Pałacu Prezydenckim z Prezesem Rady Polonii Świata Janem Cytowskim. 
1 POPRZEDNIA 211212213214215216217  217
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.