przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 21 stycznia 2016

Minister Łopiński: Ważne, żeby przyszła ustawa była dopracowana

Przedstawiliśmy koncepcję w roboczej wersji, zakładając że w trakcie dalszych prac i na skutek uwag zgłaszanych przez zainteresowanych będziemy ją udoskonalać - minister Maciej Łopiński w "Rzeczpospolitej" o prezydenckim projekcie ustawy dla frankowiczów. 
Czwartek, 21 stycznia 2016

Spotkanie z Prezydentem Światowej Federacji Weteranów

Minister Wojciech Kolarski spotkał się w czwartek z Prezydentem Światowej Federacji Weteranów Dan-Viggo Bergtunem, przebywającym w dniach 21-22 stycznia br. z wizytą w Warszawie. 
Środa, 20 stycznia 2016

Min. Szczerski: Zmiana władzy otwiera nowy etap rozwoju Polski

Minister Krzysztof Szczerski był gościem comiesięcznego spotkania Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce, które odbyło się w czwartek 20 stycznia w Warszawie. W przemówieniu zarysował główne kierunki polityki polityki polskiej w 2016 roku. 
Poniedziałek, 18 stycznia 2016

Spotkanie z przedstawicielami ruchu „STOP Deprawacji w Edukacji”

Minister Wojciech Kolarski spotkał się w poniedziałek z przedstawicielami organizacji skupionych w ruchu pod nazwą „STOP Deprawacji w Edukacji”. 
Niedziela, 17 stycznia 2016

"Europy nie stać na sztuczny konflikt z Polską"

Prezydent Andrzej Duda będzie przekonywał w Brukseli, że Europy nie stać na sztuczny konflikt w relacjach z Polską, gdyż jest ona potrzebna do rozwiązania rzeczywistych kryzysów w UE, m.in. emigracyjnego - powiedział minister Krzysztof Szczerski. 
Niedziela, 17 stycznia 2016

Wizyta minister Małgorzaty Sadurskiej w Bułgarii

Szef Kancelarii Prezydenta RP Małgorzata Sadurska przebywała od 14 do 17 stycznia br. z wizytą w Republice Bułgarii. W trakcie wizyty minister spotkała się m. in. z Prezydentem Republiki Bułgarii Rosenem Plewnelijewem. 
Piątek, 15 stycznia 2016

"Kredyty walutowe będą przeliczane po tzw. kursie sprawiedliwym"    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/ZWkw4ASqNCc" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Przeliczenie walutowego kredytu hipotecznego na złote po tzw. kursie sprawiedliwym zakłada projekt ustawy o "sposobach przywrócenia równości stron" w umowach na kredyty walutowe - poinformował w piątek na briefingu prasowym minister Maciej Łopiński. 
Środa, 13 stycznia 2016

Minister Krzysztof Szczerski w audycji "Gość Radia Zet"

Demokracja w Polsce nie jest zagrożona i cała ta dyskusja o stanie demokracji w Polsce po prostu skończy się konkluzją, że Polska jest krajem demokratycznym, bo tak rzeczywiście jest - mówił prof. Krzysztof Szczerski w wywiadzie dla Radia Zet. 
1 POPRZEDNIA 213214215216217218219  239
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.