przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 4 września 2015

Inauguracja Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu

Minister Wojciech Kolarski w piątek uczestniczył w gali otwarcia Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. 
Piątek, 4 września 2015

Minister Sadurska: To jest sygnał lekceważenia woli Polaków   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/-VESMv4NHDE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Jest nam bardzo przykro, że w Senacie nie odżył duch demokracji – mówiła minister Małgorzata Sadurska, komentując decyzję Senatu odrzucającą wniosek prezydenta Andrzeja Dudy o zarządzenie referendum. 
Czwartek, 3 września 2015

Szefowa KPRP: Pierwsze ustawy prezydenta jeszcze we wrześniu

- Prezydent spełni swoją obietnicę i jeszcze we wrześniu złoży dwa projekty ustaw – o obniżeniu wieku emerytalnego i o kwocie wolnej od podatku – mówiła w Kontrwywiadzie RMF FM szefowa Kancelarii Prezydenta Małgorzata Sadurska. 
Czwartek, 3 września 2015

Minister Szczerski w Kijowie o współpracy prezydentów Polski i Ukrainy

Minister Krzysztof Szczerski w czwartek udaje się do Kijowa. Z ukraińskimi władzami omówi m.in. harmonogram i formę kontaktów między prezydentami Ukrainy i Polski. Porozmawia też o przygotowaniu najbliższego spotkania prezydentów. 
Środa, 2 września 2015

Minister Sadurska w Senacie apeluje o konsekwencję ws. prezydenckich inicjatyw

Minister Małgorzata Sadurska zaapelowała w środę w Senacie o konsekwentne traktowanie prezydenckich inicjatyw referendalnych. Według szefowej Kancelarii Prezydenta RP izba powinna potraktować tak samo referenda 6 września i 25 października. 
Środa, 2 września 2015

Spotkanie ministra Kolarskiego z Zygmuntem Rolatem

W środę minister Wojciech Kolarski spotkał się z Zygmuntem Rolatem, fundatorem i prezesem zarządu fundacji "Pamięć i Przyszłość" powołanej na rzecz realizacji projektu upamiętnienia Polaków ratujących Żydów w czasie okupacji niemieckiej. 
Środa, 2 września 2015

Spotkanie z przedstawicielkami ruchu „Matki na Działalności Gospodarczej”

Minister Wojciech Kolarski spotkał się w środę z przedstawicielkami ruchu społecznego „Matki na Działalności Gospodarczej”, który skupia kobiety-przedsiębiorców, planujące lub spodziewające się dziecka. 
Środa, 2 września 2015

"Wobec Polonii nie powinna się odbywać gra polityczna"

Wierzę, że w niektórych ważnych dla Polaków za granicą kwestiach możemy osiagnąć pewien konsensus. I do tego będę dążyć - mówi PAP szef gabinetu prezydenta Adam Kwiatkowski, który w Kancelarii będzie kierował biurem ds. kontaktów z Polakami za granicą. 
1 POPRZEDNIA 214215216217218219220  222
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.