przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 22 marca 2016

Pożegnanie Ambasadora Wielkiej Brytanii

Prezydent RP Andrzej Duda, w obecności Sekretarza Stanu w KPRP ministra Krzysztofa Szczerskiego, pożegnał Ambasadora Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii 
Wtorek, 22 marca 2016

Spotkanie ze studentami Yale School of Management

We wtorek minister Wojciech Kolarski spotkał się z grupą studentów Yale School of Management przebywających z wizytą studyjną w Polsce. 
Poniedziałek, 21 marca 2016

Spotkanie z przedstawicielami środowiska fizyków

W poniedziałek minister Wojciech Kolarski spotkał się z przedstawicielami środowiska fizyków, którzy zwrócili się do Prezydenta RP z prośbą o odpowiednie uznanie i uhonorowanie dorobku naukowego profesora Andrzeja Trautmana. 
Sobota, 19 marca 2016

Prezydent Andrzej Duda z premierem Orbánem m.in. o szczycie UE ws. imigracji   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/WOvXkLP-1RU?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent Andrzej Duda i premier Węgier Viktor Orban pozytywnie i jako idące w dobrym kierunku ocenili piątkowe porozumienie Unii Europejskiej i Turcji o zatrzymaniu fali migracyjnej - poinformował w sobotę w Budapeszcie minister Krzysztof Szczerski. 
Środa, 16 marca 2016

W sobotę prezydent spotka się z delegacją amerykańskich senatorów

W sobotę w Krakowie prezydent Andrzej Duda spotka się z przebywającą w Polsce delegacją amerykańskich senatorów - poinformował w środę prezydencki minister Krzysztof Szczerski. Tematem rozmów mają być m.in. kwestie bezpieczeństwa i szczyt NATO. 
Wtorek, 15 marca 2016

Spotkanie ministra Wojciecha Kolarskiego z Alexem Storożyńskim

We wtorek minister Wojciech Kolarski spotkał się z Przewodniczącym Rady Fundacji Kościuszkowskiej Alexem Storożyńskim. 
Poniedziałek, 14 marca 2016

Prezydent udaje się z wizytą do Czech

Współpraca w Grupie Wyszehradzkiej, kryzys migracyjny i budowa koalicji przed szczytem NATO - to jak zapowiedział minister Krzysztof Szczerski, tematy rozpoczynającej się w poniedziałek dwudniowej wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Czechach. 
Niedziela, 13 marca 2016

Marsz Pamięci w 73. rocznicę likwidacji krakowskiego getta

W niedzielę minister Wojciech Kolarski uczestniczył w Marszu Pamięci w 73. rocznicę likwidacji krakowskiego getta. Podczas uroczystości na placu Bohaterów Getta w Krakowie poprzedzającej rozpoczęcie Marszu minister odczytał list Prezydenta RP. 
1 POPRZEDNIA 214215216217218219220  249
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.