przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 25 sierpnia 2015

"W kwestii konfliktu na Wschodzie myślimy jak nasi partnerzy"   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/HBBRBJ5M_HE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Polska jest aktywnie zainteresowana poszukiwaniem trwałych, pokojowych rozwiązań konfliktu na Wschodzie, zgodnych z prawem międzynarodowym; tak jak nasi partnerzy, myślimy o rozwiązaniach długofalowych - powiedział we wtorek minister Krzysztof Szczerski. 
Wtorek, 25 sierpnia 2015

Gratulacje dla Złotych Medalistów Mistrzostw Świata Kadetów 2015 w piłce siatkowej

Minister Wojciech Kolarski uczestniczył we wtorek w uroczystości powitania Złotych Medalistów Mistrzostw Świata Kadetów 2015 w piłce siatkowej. 
Niedziela, 23 sierpnia 2015

Minister Kolarski na inauguracji Festiwalu Warszawa Singera

Dzięki festiwalowi Polacy i Żydzi spotykają się na gruncie wspólnej kultury, w której mogą odnaleźć wspólne pierwiastki - mówił minister Wojciech Kolarski podczas uroczystego otwarcia XII edycji Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera. 
Sobota, 22 sierpnia 2015

"Prezydent planuje cykl debat dla intelektualistów i ludzi kultury"

Prezydent zainicjuje cykl debat ideowych, który nawiąże do tradycji seminariów w Lucieniu. Spotkania dla intelektualistów i ludzi kultury reprezentujących różne środowiska będą stałym punktem tej prezydentury – mówi PAP minister Wojciech Kolarski. 
Sobota, 22 sierpnia 2015

W Kancelarii Prezydenta powstało biuro ds. dialogu społecznego

To biuro zostało stworzone, aby prowadzić dialog z reprezentantami dużych grup społecznych, ma służyć szeroko rozumianym kontaktom z obywatelami – mówi w rozmowie z PAP minister Wojciech Kolarski. 
Piątek, 21 sierpnia 2015

Spotkanie z delegacją rolników nt. sytuacji związanej z suszą

Minister Wojciech Kolarski spotkał się w piątek z delegacją Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych Rolników i Organizacji Rolniczych. 
Czwartek, 20 sierpnia 2015

"Wniosek ws. referendum niezwłocznie trafi do Senatu"

Wniosek do Senatu w sprawie przeprowadzenia referendum prezydent Andrzej Duda skieruje niezwłocznie - zapowiedziała w czwartek szefowa Kancelarii Prezydenta RP Małgorzata Sadurska. 
Wtorek, 18 sierpnia 2015

Wywiad ministra Krzysztofa Szczerskiego dla PAP

Polska powinna być istotnym obronnie terytorium NATO; koszt ataku na Polskę powinien być tak wysoki, żeby nikt nie mógł sobie na to pozwolić - mówi w rozmowie z PAP minister w Kancelarii Prezydenta Krzysztof Szczerski. 
1 POPRZEDNIA 217218219220221222223  223
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.