przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 10 listopada 2015

Minister Wojciech Kolarski: Święto Niepodległości ma łączyć

Msza za ojczyznę, wręczenie odznaczeń, uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza - to punkty obchodów Święta Niepodległości z udziałem prezydenta Dudy w Warszawie. W Białej Podlaskiej prezydent weźmie udział w uroczystościach lokalnych. 
Wtorek, 10 listopada 2015

Spotkanie ministra Adama Kwiatkowskiego z prezesem Rady Polonii Świata

W przededniu Narodowego Święta Niepodległości minister Adam Kwiatkowski przyjął prezesa Rady Polonii Świata Jana Cytowskiego. Rozmowa dotyczyła bieżących i perspektywicznych planów współdziałania w umacnianiu więzi pomiędzy Polską a Polonią. 
Wtorek, 10 listopada 2015

Wystawa „Dziś jest poniedziałek, 11 listopada, Polska jest niepodległa”

W przeddzień Święta Niepodległości minister Wojciech Kolarski w imieniu prezydenta Andrzeja Dudy otworzył wystawę „Dziś poniedziałek, 11 listopada. Polska jest niepodległa” w Galerii Kordegarda. 
Niedziela, 8 listopada 2015

Od niedzieli wizyta Pary Prezydenckiej w Watykanie

W niedzielę prezydent z małżonką udają się do Watykanu. W poniedziałek Para Prezydencka zostanie przyjęta na audiencji przez papieża Franciszka, planowane jest też spotkanie z sekretarzem stanu kard. Pietro Parolinem i wręczenie odznaczeń. 
Niedziela, 8 listopada 2015

Koncert „W drodze ku niepodległości”

W niedzielę minister Wojciech Kolarski reprezentował Parę Prezydencką na koncercie „W drodze ku niepodległości” w Filharmonii Krakowskiej im. Karola Szymanowskiego. 
Sobota, 7 listopada 2015

Minister Wojciech Kolarski na X Kongresie Obywatelskim

Minister Wojciech Kolarski uczestniczył w inauguracji oraz obradach X Kongresu Obywatelskiego „Polska jutra. Możemy być lepsi!” odbywającego się w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej. 
Sobota, 7 listopada 2015

Wywiad ministra Krzysztofa Szczerskiego dla "Naszego Dziennika"

Pamiętajmy, że to nieformalne spotkanie Rady Europejskiej zostało zwołane we wtorek, a więc w tym tygodniu. Nie jest więc tak, że od miesięcy wiedzieliśmy, co się tego dnia wydarzy - mówi minister Krzysztof Szczerski w wywiadzie dla "Naszego Dziennika". 
Piątek, 6 listopada 2015

Min. Szczerski: Prezydent nie może być na szczycie UE 12 listopada

Prezydent Andrzej Duda nie może uczestniczyć w szczycie Unii Europejskiej 12 listopada, bo musi otworzyć tego dnia pierwsze posiedzenie Senatu nowej kadencji - oświadczył prezydencki minister Krzysztof Szczerski podczas briefingu w Pałacu Prezydenckim. 
1 POPRZEDNIA 230231232233234235236  249
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.