przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 17 sierpnia 2015

Szefowa Kancelarii Prezydenta RP w wywiadzie dla "Do Rzeczy"

Chciałabym, żeby Polską rządziła taka klasa polityczna, która będzie mó­wić, że „jak się postara, to można” - powiedziała minister Małgorzata Sadurska, Szef Kancelarii Prezydenta RP w wywiadzie dla tygodnika "Do Rzeczy". 
Poniedziałek, 17 sierpnia 2015

"Będziemy patrzeć na kulturę przez pryzmat odbudowy wspólnoty"

Kultura jest wyrazem charakteru wspólnoty, tradycji, doświadczeń zbiorowości i jednostek. Prezydent będzie prowadził dialog z różnymi środowiskami - zapowiedział minister Wojciech Kolarski w wywiadzie dla "Radia Kraków". 
Niedziela, 16 sierpnia 2015

Zakończenie Jubileuszu 200. rocznicy urodzin Świętego Jana Bosko

Minister Wojciech Kolarski uczestniczył w niedzielę w dziękczynnej Mszy św. w Sanktuarium Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Oświęcimiu, sprawowanej w ramach uroczystości zamykających całoroczne obchody jubileuszu 200. rocznicy urodzin Świętego Jana Bosko 
Sobota, 15 sierpnia 2015

Warta Honorowa w hołdzie Prezydentowi RP Lechowi Kaczyńskiemu oraz wszystkim Ofiarom Katastrofy Smoleńskiej

Minister Maciej Łopiński w sobotę przywitał na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego uczestników VI Warty Honorowej w hołdzie Prezydentowi RP Lechowi Kaczyńskiemu oraz wszystkim Ofiarom Katastrofy Smoleńskiej. 
Sobota, 15 sierpnia 2015

Jubileusz 100. urodzin Bolesława Kozuba

Minister Wojciech Kolarski w sobotę uczestniczył w uroczystym jubileuszu 100. urodzin Bolesława Kozuba – jednego z ostatnich żołnierzy 1. Dywizji Pancernej Generała Stanisława Maczka. 
Sobota, 15 sierpnia 2015

Uroczystość w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala w Ludźmierzu

Minister Wojciech Kolarski w uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny uczestniczył we Mszy św. polowej w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala w Ludźmierzu. 
Piątek, 14 sierpnia 2015

"Prezydent analizuje wnioski dot. referendum pod kątem prawnym"

Do Kancelarii Prezydenta RP wpłynęły trzy wnioski dotyczące wrześniowego referendum – poinformowała szefowa KPRP Małgorzata Sadurska, która była w piątek gościem „Faktów po Faktach” w TVN24. 
Czwartek, 13 sierpnia 2015

„Prezydenckie projekty dot. m.in. wieku emerytalnego są szlifowane”

Prezydenckie projekty dotyczące podniesienia kwoty wolnej od podatku oraz obniżenia wieku emerytalnego są już "szlifowane" - powiedziała w czwartek w TOK FM szefowa prezydenckiej kancelarii Małgorzata Sadurska. 
1 POPRZEDNIA 228229230231232233234  234
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.