przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 1 lutego 2020

Min. Spychalski: trwa analiza ustaw sądowych skierowanych do Prezydenta

Trwa analiza ustaw sądowych skierowanych do Prezydenta Andrzeja Dudy – powiedział Rzecznik Prezydenta Błażej Spychalski. Dodał, że Prezydent wielokrotnie mówił o tym, że takie rozwiązania, które zaproponował parlament są potrzebne. 
Sobota, 1 lutego 2020

Min. Dera: myślę, że Prezydent nie jest zwolennikiem wyjazdu do Rosji w rocznicę katastrofy smoleńskiej

Są rozważane różne warianty, natomiast po tym, co się wydarzyło 10 lat temu, myślę że Pan Prezydent nie jest zwolennikiem wyjazdu do Rosji – powiedział minister Andrzej Dera, pytany o plany Andrzeja Dudy dot. obchodów 10. rocznicy katastrofy smoleńskiej. 
Piątek, 31 stycznia 2020

Prezydent Francji od poniedziałku z wizytą w Polsce

NATO, sytuacja na Ukrainie, przyszłość Trójkąta Weimarskiego, a także polityka rozszerzenia UE i NATO znajdą się wśród tematów rozmów w Warszawie Prezydenta Andrzeja Dudy z Prezydentem Francji Emmanuelem Macronem – poinformował Krzysztof Szczerski. 
Piątek, 31 stycznia 2020

Min. Szczerski: dziś Wielka Brytania staje wobec dwóch konkurencyjnych ofert – USA i UE

Dziś Wlk. Brytania staje w pewnym stopniu wobec dwóch konkurencyjnych ofert – USA i UE; od stosunku między tymi ofertami będzie zależało, jak zreorganizuje się polityka brytyjska po pełnym brexicie – ocenia Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski. 
Piątek, 31 stycznia 2020

W poniedziałek spotkanie Prezydenta z ministrem zdrowia i szefem GIS

Prezydent Andrzej Duda zaprosił ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego i Głównego Inspektora Sanitarnego Jarosława Pinkasa na spotkanie w poniedziałek o godz. 15.30 do Pałacu Prezydenckiego; będzie ono dotyczyło sytuacji związanej z koronawirusem. 
Czwartek, 30 stycznia 2020

Szef BBN z wizytą na Ukrainie

Współpraca obronna Polski i Ukrainy oraz m.in. utworzenie polsko-ukraińsko-rumuńskiego formatu konsultacji w sprawach bezpieczeństwa były tematami rozmów, które podczas dwudniowej wizyty w Kijowie przeprowadził szef BBN Paweł Soloch. 
Środa, 29 stycznia 2020

Min. Kolarski o 80. rocznicy Katynia i 10. rocznicy katastrofy smoleńskiej: Uroczystości będą godne

Uroczystości poświęcone 80. rocznicy zbrodni katyńskiej, a także 10. rocznicy katastrofy smoleńskiej, będą miały godny przebieg – zapewnił Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Wojciech Kolarski. 
Środa, 29 stycznia 2020

Briefing ministra Pawła Muchy po spotkaniu Prezydenta z przedstawicielami klubów i kół parlamentarnych

Chyba wszystkie strony środowego spotkania ws. sądów były przekonane o potrzebie reformy wymiaru sprawiedliwości; różne są natomiast stanowiska, co do szczegółów noweli ustaw sądowych – mówił minister Mucha po spotkaniu Prezydenta z parlamentarzystami. 
1 POPRZEDNIA 1234567  248
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.