przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 6 maja 2019

We wtorek rozmowy Prezydentów Polski i Gruzji w Warszawie [PL/ENG]

We wtorek swoją wizytę w Warszawie rozpocznie Prezydent Gruzji Salome Zourabichvili. Odbędą się rozmowy z Prezydentem Andrzejem Dudą; głowy państw wezmą też udział w debacie poświęconej dziesięcioleciu Partnerstwa Wschodniego. 
Poniedziałek, 6 maja 2019

Minister Kwiatkowski w Hajnówce

W Hajnówce (woj. podlaskie) minister Adam Kwiatkowski wziął udział w Międzynarodowym Festiwalu Hajnowskim Dni Muzyki Cerkiewnej. 
Niedziela, 5 maja 2019

Min. Kwiatkowski uczcił w Rzymie Dzień Polonii i Polaków za Granicą

Minister Adam Kwiatkowski z Marszałkiem Senatu RP Stanisławem Karczewskim oraz senatorami wziął udział w obchodach Dnia Polonii i Polaków za Granicą, które odbyły się w Rzymie. 
Czwartek, 2 maja 2019

Min. Mucha: W okresie prezydentury Andrzeja Dudy udało się zlikwidować ubóstwo u dzieci

- W okresie prezydentury Andrzeja Dudy w Polsce zmienia się wiele na plus, jeżeli chodzi o sferę społeczną - mówił minister Paweł Mucha na antenie Polsat News. 
Środa, 1 maja 2019

Minister Dera na XXVII pielgrzymce do św. Józefa

Nie może być zdrowej gospodarki ani poczucia obywatelskiej wspólnoty bez zrozumienia wielkich wartości, jaką stanowi ludzka praca – przekazał Prezydent w liście do zgromadzonych na XXVII pielgrzymce do św. Józefa w Kaliszu. List odczytał Andrzej Dera. 
Wtorek, 30 kwietnia 2019

„Tydzień europejski” Prezydenta

Orędzie podsumowujące 15 lat członkostwa Polski w UE, udział w Pikniku Europejskim w Puławach, spotkania z przywódcami państw aspirujących do UE oraz z szefową dyplomacji UE Federiką Mogherini – to niektóre z aktywności Prezydenta w najbliższym tygodniu. 
Wtorek, 30 kwietnia 2019

Krzysztof Szczerski: Wokół członkostwa w UE utrzymaliśmy zgodę narodową

W „Salonie politycznym Trójki” Krzysztof Szczerski mówił o tym, że – tak jak przed 15 laty – pozostajemy euroentuzjastami. – Większość Polaków cieszy się z członkostwa w Unii Europejskiej. Utrzymaliśmy wokół tego członkostwa zgodę narodową – stwierdził. 
Poniedziałek, 29 kwietnia 2019

Minister Szczerski na spotkaniu Ambasadorów Grupy Państw Ameryki Łacińskiej i Karaibów

Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski na zaproszenie Ambasadora Peru JE Alberto Salas-Barahony, wziął udział w spotkaniu Ambasadorów Grupy Państw Ameryki Łacińskiej i Karaibów (GRULAC). 
1 POPRZEDNIA 1234567  206
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.