przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 21 lutego 2020

Min. Szczerski o noweli ws. mediów publicznych: decyzja Prezydenta jest otwarta

Prezydent nad tą ustawą się zastanawia, trwają analizy, ta decyzja jest otwarta – powiedział Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski, odnosząc się do decyzji Andrzeja Dudy w sprawie nowelizacji zakładającej rekompensatę dla TVP i Polskiego Radia. 
Czwartek, 20 lutego 2020

Minister Szymańska: Internet Rzeczy to nie jest kwestia przyszłości, to kwestia teraźniejszości

Halina Szymańska, szefowa Kancelarii Prezydenta RP, uczestniczyła w kolejnej konferencji z cyklu „Perspektywy dla rozwoju Internetu rzeczy – samorząd przyszłości”. Tym razem spotkanie zorganizowano we Wrocławiu. 
Czwartek, 20 lutego 2020

Min. Kwiatkowski na uroczystości wręczenia Nagrody im. ks. bp. Romana Andrzejewskiego

Sekretarz Stanu w KPRP Adam Kwiatkowski wziął udział w uroczystości wręczenia Nagrody im. ks. bp. Romana Andrzejewskiego abp. Henrykowi Hoserowi. Minister złożył laureatowi gratulacje oraz odczytał list od Prezydenta Andrzeja Dudy. 
Środa, 19 lutego 2020

Trzecia konferencja z cyklu „Perspektywy dla rozwoju Internetu Rzeczy – Samorząd Przyszłości” 

Z udziałem szefowej Kancelarii Prezydenta RP w Opolskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się dziś kolejna konferencja z cyklu „Perspektywy dla rozwoju Internetu Rzeczy – Samorząd Przyszłości”. 
Wtorek, 18 lutego 2020

Min. Dera na obchodach 30-lecia Krajowej Rady Sądownictwa

18 lutego br. Minister Andrzej Dera reprezentował Prezydenta RP podczas obchodów 30-lecia Krajowej Rady Sądownictwa. Uroczystości miały miejsce na Zamku Królewskim w Warszawie. 
Poniedziałek, 17 lutego 2020

Konferencja prasowa na temat VIII edycji Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”

Życzę, by świętowanie uroczystości ku czci bohaterów podziemia antykomunistycznego przyczyniało się do budowania ducha i siły Polski wolnej, niepodległej i suwerennej – napisał Prezydent w przesłaniu na VIII edycję Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. 
Niedziela, 16 lutego 2020

K. Szczerski: Pozyskaliśmy dla Polski i Trójmorza znaczące fundusze z USA

– Nigdy wcześniej nie pojawiły się możliwości rozwojowe i inwestycyjne na taką skalę. Trójmorze pokazało, że to duży rynek i duża liczba państw, które dynamicznie się rozwijają – mówi minister Krzysztof Szczerski, Szef prezydenckiego gabinetu. 
Sobota, 15 lutego 2020

Minister Spychalski o obchodach 10 kwietnia

Prezydentowi zależy, by obchody 80. rocznicy zbrodni katyńskiej były zorganizowane i uczczone w sposób należyty i godny, w tej chwili trwają analizy i rozmowy w tym zakresie; różne scenariusze są brane pod uwagę – mówił minister Błażej Spychalski. 
1 POPRZEDNIA 1234567  252
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.