przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 13 marca 2019

Min. Mucha: Jestem zwolennikiem wprowadzenia instytucji sędziego pokoju

Wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha powiedział, że jest zwolennikiem wprowadzenia w Polsce instytucji sędziego pokoju. Jego zdaniem wpłynęłoby to na skrócenie czasu postępowań w sądach. Zaapelował też, by dyskusja na ten temat była merytoryczna. 
Środa, 13 marca 2019

Spotkanie Szefowej Kancelarii Prezydenta RP z Komisarz Praw Człowieka

W Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie minister Haliny Szymańskiej oraz minister Anny Surówki-Pasek z Dunją Mijatović - Komisarzem Praw Człowieka Rady Europy. W czasie rozmowy poruszono tematy związane z ochroną praw człowieka. 
Wtorek, 12 marca 2019

Min. Mucha spotkał się z przedstawicielami banków i z reprezentacją ZBP

Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha spotkał się w Pałacu Prezydenckim z przedstawicielami banków działających w Polsce wraz z reprezentacją Związku Banków Polskich. Dyskusja dotyczyła mechanizmów rozwiązywania problemów kredytobiorców. 
Poniedziałek, 11 marca 2019

Prezydent udał się do Pragi, gdzie wspólnie z Prezydentami V4 uczci 20-lecie rozszerzenia NATO

Prezydent Andrzej Duda udał się w poniedziałek wieczorem do Pragi, gdzie we wtorek weźmie udział w uroczystościach z okazji 20-lecia rozszerzenia NATO. 
Sobota, 9 marca 2019

Minister Szymańska na ceremonii otwarcia Mistrzostw Makroregionu Zachodniego w Karate Kyokushin

Szef KPRP minister Halina Szymańska wzięła udział w uroczystym otwarciu Mistrzostw Makroregionu Zachodniego w Karate Kyokushin RESKO 2019 organizowanych przez Klub Karate Kyokushin przy Centrum Kultury w Resku. 
Sobota, 9 marca 2019

Min. Soloch: W przyszłym tygodniu w Warszawie spotkanie przedstawicieli Pentagonu z MON [PL/ENG]

W przyszłym tygodniu w Warszawie przedstawiciel Pentagonu spotyka się z przedstawicielami Ministerstwa Obrony Narodowej; to będzie druga runda rozmów w sprawie „Fortu Trump” - poinformował szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch. 
Piątek, 8 marca 2019

Min. Szczerski: Chcemy, żeby wojska amerykańskie w Polsce służyły całemu NATO

- Chcemy, żeby obecność wojsk amerykańskich w Polsce służyła i naszemu regionowi, i całemu NATO – podkreślał Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski w radiowych „Sygnałach Dnia” w radiowej „Jedynce”. 
Piątek, 8 marca 2019

Minister Krzysztof Szczerski na konferencji z okazji 20. rocznicy przystąpienia Polski do NATO

W imieniu Prezydenta minister Krzysztof Szczerski uczestniczył w konferencji z okazji 70-lecia NATO i 20. rocznicy rozszerzenia Sojuszu o Polskę, Czechy i Węgry. W debacie wzięli udział m.in. SG NATO i była amerykańska sekretarz stanu Madeleine Albright. 
1 POPRZEDNIA 1234567  196
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.