przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 13 lutego 2020

Spotkanie Ministra Pawła Muchy z Parlamentarnym Zespołem ds. rozwiązywania problemów mieszkańców „Polski powiatowo-gminnej”

Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha spotkał się w Pałacu Prezydenckim z Parlamentarnym Zespołem ds. rozwiązywania problemów mieszkańców „Polski powiatowo-gminnej”. 
Czwartek, 13 lutego 2020

Przygotowania do 80. rocznicy zbrodni katyńskiej 

Minister Spychalski: Prezydent wyraził oczekiwanie wobec premiera i rządu, aby podjąć działania celem godnego przygotowania uroczystości w 80. rocznicę zbrodni katyńskiej; w najbliższych dniach dojdzie do spotkania szefów MSZ Polski i Rosji w tej sprawie. 
Środa, 12 lutego 2020

Sejm. Uroczystość odsłonięcia popiersia premiera Jana Olszewskiego

W Sejmie odsłonięto popiersie śp. Jana Olszewskiego. Od dziś imię premiera będzie nosiła także sala, w której postument umieszczono. Prezydenta podczas uroczystości reprezentował minister Wojciech Kolarski. 
Wtorek, 11 lutego 2020

Wywiad K. Szczerskiego dla Dziennika Gazety Prawnej

Dziś, kiedy dialog w sprawach Ukrainy jest wznowiony, zniesienie sankcji wobec Rosji byłoby błędem. Zmiana polityki dałaby skutek odwrotny do oczekiwanego i zamknęła możliwości, które się otwierają – mówi Krzysztof Szczerski w wywiadzie dla DGP. 
Wtorek, 11 lutego 2020

Szef BBN: W ciągu miesiąca nowa strategia bezpieczeństwa narodowego

Spodziewamy się, że w ciągu miesiąca będziemy mieli przygotowaną do podpisu Prezydenta strategię bezpieczeństwa narodowego. Jej ogłoszenie stwarza szansę na powstanie strategii sektorowych, w tym morskiej – zapowiedział szef BBN Paweł Soloch. 
Poniedziałek, 10 lutego 2020

Rzym. Uroczystość z okazji przystąpienia Polski do IFAD

Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski wziął udział w poniedziałek w Rzymie w uroczystości z okazji przystąpienia Polski do Międzynarodowego Funduszu Rozwoju Rolnictwa (IFAD). 
Piątek, 7 lutego 2020

Szef BBN: Nie wykorzystujemy w pełni dostępu do morza

Potencjał, jaki daje dostęp do morza, nie jest w pełni wykorzystany – powiedział szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch w przeddzień Kongresu Bezpieczeństwa Morskiego. 
Piątek, 7 lutego 2020

Minister Szymańska na gali XXVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik – Farmer Roku

Podczas uroczystej gali finałowej konkursu Rolnik – Farmer Roku minister Halina Szymańska odczytała list od Prezydenta RP, a także wręczyła listy gratulacyjne laureatom. 
1 POPRZEDNIA 2345678  252
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.