przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 29 sierpnia 2019

Spotkanie ministra Andrzeja Dery z przedstawicielkami Fundacji „Dajemy Dzieciom Siłę”

Dzisiejsze spotkanie było odpowiedzią na petycję skierowaną do Prezydenta RP Andrzeja Dudy, w której Fundacja apelowała o wprowadzenie do polskiego systemu procedury konieczności analizy przypadków śmierci dzieci z powodu maltretowania. 
Czwartek, 29 sierpnia 2019

K. Szczerski: Możliwe, że Prezydenci Polski i USA podpiszą memorandum dot. bezpieczeństwa wojskowego

Podczas wizyty prezydenta USA Donalda Trumpa możliwe jest podpisanie memorandum dot. bezpieczeństwa wojskowego, które będzie ukonkretnieniem deklaracji podpisanej w czerwcu w Waszyngtonie; dokument czeka na akceptację prezydentów – powiedział minister. 
Czwartek, 29 sierpnia 2019

Obchody upamiętniające ofiary likwidacji Litzmannstadt Getto

W Łodzi odbywają się uroczystości upamiętniające ofiary likwidacji Litzmannstadt Getto. W czwartek w obchodach 75. rocznicy tragicznych wydarzeń wziął minister Wojciech Kolarski. 
Wtorek, 27 sierpnia 2019

Minister Szczerski przewodniczył obradom RB ONZ poświęconym Bliskiemu Wschodowi

Przewodniczący wtorkowym obradom Rady Bezpieczeństwa ONZ poświęconym Bliskiemu Wschodowi, w tym kwestii palestyńskiej, Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski ostrzegł, że fiasko procesu pokojowego może prowadzić do punktu bez powrotu. 
Poniedziałek, 26 sierpnia 2019

Uroczystość odsłonięcia tablicy upamiętniającej śp. Krzysztofa Putrę

Adam Kwiatkowski wziął udział, w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego, w uroczystości odsłonięcia tablicy upamiętniającej śp. Krzysztofa Putrę, byłego wicemarszałka Sejmu i Senatu, który zginął w katastrofie smoleńskiej 10 kwietnia 2010 r. 
Niedziela, 25 sierpnia 2019

„Pamięć i przestroga” – motyw przewodni obchodów 1 września [PL/ENG] 

Słowa „pamięć i przestroga” to motyw przewodni obchodów 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. 1 września na placu Piłsudskiego wystąpienia wygłoszą Prezydenci Polski, Niemiec i USA. O szczegółach uroczystości poinformował minister Krzysztof Szczerski. 
Niedziela, 25 sierpnia 2019

Minister Szymańska na dożynkach gminno-parafialnych w Liskowie

Szef KPRP Halina Szymańska wzięła udział w dożynkach gminno-parafialnych w Liskowie. Tegoroczne święto plonów rozpoczęło się uroczystą mszą świętą polową w intencji rolników, a następnie odbyły się tradycyjne obrzędy dożynkowe. 
Niedziela, 25 sierpnia 2019

Minister Kwiatkowski na dożynkach województwa podkarpackiego

Minister Adam Kwiatkowski wziął udział w dożynkach Województwa Podkarpackiego połączonych ze Świętem Plonów Archidiecezji Przemyskiej, które odbyły się w Markowej k. Łańcuta. 
1 POPRZEDNIA 2345678  222
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.