przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 12 października 2019

Minister Kwiatkowski uczcił pamięć polskich żołnierzy spoczywających w Krzemieńcu i Kowlu

Podczas wizyty w łuckim okręgu konsularnym na Ukrainie, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP, Adam Kwiatkowski, oddał hołd poległym w walkach polskim żołnierzom, spoczywających na cmentarzach w Krzemieńcu i Kowlu. 
Sobota, 12 października 2019

Wizyta Ministra Adama Kwiatkowskiego na Ukrainie

W ramach realizacji kolejnej edycji Akcji Pomocy Polakom na Wschodzie organizowanej pod patronatem Pary Prezydenckiej Minister Adam Kwiatkowski odwiedził Ukrainę. Przedstawiciele Kancelarii odwiedzili miejscowości położone w łuckim okręgu konsularny. 
Piątek, 11 października 2019

Prezydenci V4 i Niemiec uczczą rolę Europy Środkowej w upadku Muru Berlińskiego

Wkład i znaczenie Europy Środkowej w procesie, który 30 lat temu doprowadził do upadku Muru Berlińskiego, wspólnie podkreślą 9 listopada w Berlinie prezydenci Polski, Czech, Słowacji i Węgier oraz Niemiec – zapowiedział minister Krzysztof Szczerski. 
Piątek, 11 października 2019

Gala 140-lecia Muzeum Narodowego w Krakowie

Dzisiejszego wieczoru w krakowskim Teatrze im. Juliusza Słowackiego odbyła się uroczysta gala z okazji 140-lecia istnienia Muzeum Narodowego w Krakowie. Prezydenta RP reprezentowął minister Wojciech Kolarski. 
Piątek, 11 października 2019

Minister Halina Szymańska na II Kongresie „Polska Bezpieczna”

W Szczecinie minister Halina Szymańska wzięła udział w Kongresie „Polska Bezpieczna”. Jego tematem przewodnim była obecność Polski w NATO i UE, bezpieczeństwo zewnętrze i wewnętrzne, oraz stabilność społeczno-ekonomiczna. 
Czwartek, 10 października 2019

Minister Szymańska na konferencji naukowej „Sto lat rozwoju polskiej wsi. Interdyscyplinarny dialog międzypokoleniowy”

W Instytucie Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk szefowa KPRP minister Halina Szymańska wzięła udział w konferencji naukowej „Sto lat rozwoju polskiej wsi. Interdyscyplinarny dialog międzypokoleniowy” . 
Czwartek, 10 października 2019

W piątek spotkanie Prezydentów Państw Grupy Arraiolos w Grecji [PL/ENG]

Prezydent Andrzej Duda weźmie udział w spotkaniu Prezydentów Państw Grupy Arraiolos, które w tym roku odbędzie się w Grecji i będzie poświęcone kwestiom zwiększania odporności UE na kryzysy gospodarcze i społeczne, a także bezpieczeństwu europejskiemu. 
Środa, 9 października 2019

Inauguracja roku akademickiego w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego

Szefowa KPRP minister Halina Szymańska reprezentowała Prezydenta podczas inauguracji roku akademickiego 2019/2020 w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. 
1 POPRZEDNIA 2345678  233
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.