przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 13 kwietnia 2019

Tulipany dla śp. Marii Kaczyńskiej

Na Krakowskim Przedmieściu zostały rozłożone tulipany, jako wyraz pamięci o śp. Marii Kaczyńskiej, Małżonce śp. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Kwiaty przed Pałacem Prezydenckim złożyli przedstawiciele kierownictwa Kancelarii Prezydenta. 
Sobota, 13 kwietnia 2019

Minister Szczerski na konferencji Paris Polish Forum 2019

Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski wziął w Paryżu udział w inauguracji konferencji Paris Polish Forum 2019. Wygłosił wykład na temat polityki europejskiej w związku z 15-leciem członkostwa Polski w UE. 
Czwartek, 11 kwietnia 2019

Komisja zdrowia pozytywnie o prezydenckim projekcie ws. strategii onkologicznej

Na początku stycznia Prezydent Andrzej Duda podpisał projekt ustawy o Narodowej Strategii Onkologicznej, przed przekazaniem go do Sejmu. Projekt otrzymał dziś aprobatę członków komisji zdrowia. 
Czwartek, 11 kwietnia 2019

Ministrowie KPRP na wykładzie poświęconym demokratycznemu kapitalizmowi

Demokratyczny kapitalizm dla wszystkich, a nie dla nielicznych - to tytuł wykładu wygłoszonego przez Premiera Mateusza Morawieckiego w siedzibie Trybunału Konstytucyjnego. W wydarzeniu wzięli udział ministrowie: Halina Szymańska i Krzysztof Szczerski. 
Czwartek, 11 kwietnia 2019

Minister Szczerski spotkał się z Polsko-Amerykańską Radą Biznesu

Tegoroczna misja gospodarcza Polsko-Amerykańskiej Rady Biznesu była największą w dotychczasowej historii Rady. Do Polski przyjechało ok. 40 przedstawicieli największych amerykańskich firm m.in. z sektorów energetycznego, aeronautycznego, farmakologicznego 
Środa, 10 kwietnia 2019

Ministrowie KPRP oddali hołd ofiarom katastrofy smoleńskiej

W 9. rocznicę katastrofy smoleńskiej, w której zginęło 96 osób, w tym Prezydent RP Lech Kaczyński z Małżonką Marią, odbyły się uroczystości upamiętniające ofiary tragedii. Wzięli w nich udział także ministrowie Kancelarii Prezydenta. 
Środa, 10 kwietnia 2019

Min. Spychalski: Prezydent przekazał wniosek o łaskę dla Falenty do prokuratury; to standardowa procedura

- To jest zwykła, standardowa procedura jeżeli chodzi o wnioski o ułaskawienie, które są składane do Pałacu Prezydenckiego. W trybie zwykłym, a tu został przyjęty tryb zwykły, one są przesyłane do Prokuratury Krajowej, która dalej prowadzi procedurę. 
Wtorek, 9 kwietnia 2019

Prezentacja książki Krzysztofa Szczerskiego

Włoski Instytut Kultury w Warszawie zorganizował uroczystą prezentację najnowszej książki ministra Krzysztofa Szczerskiego „Un nuovo dinamismo per il sistema europeo” wydanej przez wydawnictwo Milella. 
1 POPRZEDNIA 3456789  206
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.