przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 16 stycznia 2020

Podczas uroczystości w Muzeum Auschwitz spotkanie Prezydentów Polski i Izraela

Podczas obchodów 75. rocznicy wyzwolenia niemieckiego obozu Auschwitz przewidziane jest spotkanie Prezydenta Andrzeja Dudy z Prezydentem Izraela Reuvenem Rivlinem i ich wspólne wystąpienie dla mediów – poinformował Błażej Spychalski. 
Środa, 15 stycznia 2020

Wywiad z ministrem Muchą w „Gazecie Polskiej Codziennie”

Nie ma konfliktu Polska-Izrael Postrzegam to w kategoriach pewnej prowokacji rosyjskiej, na którą trzeba odpowiadać w sposób merytoryczny, stonowany, ale i adekwatny do sytuacji – mówi o Światowym Forum Holokaustu w Jerozolimie minister Paweł Mucha. 
Wtorek, 14 stycznia 2020

Seminarium o centrach usług społecznych

W Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odbyło się seminarium „Centra usług społecznych: od regulacji prawnych do praktyki społecznej” z udziałem dyrektorów i pracowników regionalnych ośrodków polityki społecznej (ROPS). 
Poniedziałek, 13 stycznia 2020

P. Soloch: Decyzje ws. obecności polskich żołnierzy w Iraku będą zapadały w ramach NATO

Decyzje ws. dalszej obecności polskich żołnierzy w Iraku będą zapadały w ramach NATO; żołnierze NATO są tam z misją szkoleniową i jeśli rząd iracki nie będzie sobie tego życzył, to NATO się stamtąd wycofa – powiedział Szef BBN Paweł Soloch. 
Piątek, 10 stycznia 2020

Szef BBN: Celem Prezydenta jest utrzymanie dobrych relacji między Europą a USA

Naczelnym celem działań Polski, Prezydenta, jest przede wszystkim utrzymanie bardzo dobrych relacji transatlantyckich między Europą a Stanami Zjednoczonymi, również w kontekście napięcia na Bliskim Wschodzie –powiedział Szef BBN Paweł Soloch. 
Piątek, 10 stycznia 2020

Uroczystości 100. rocznicy Powrotu Pomorza i Kujaw do Wolnej Polski

10 stycznia 2020 roku Pan Minister Andrzej Dera wziął udział w uroczystości 100. Rocznicy Powrotu Pomorza i Kujaw do Wolnej Polski. Uroczystości 100. Rocznicy Powrotu Pomorza i Kujaw do Wolnej Polski zostały objęte Patronatem Narodowym Prezydenta RP. 
Czwartek, 9 stycznia 2020

Spotkanie ministra Szczerskiego z chargé d’affaires Ambasady Republiki Iraku

Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski spotkał się z chargé d’affaires Ambasady Republiki Iraku w Warszawie Husseinem Mansoorem Al-Safim. Tematem rozmowy była sytuacja bezpieczeństwa w Iraku i w całym regionie Bliskiego Wschodu. 
Czwartek, 9 stycznia 2020

Koncert kolęd w Katedrze Metropolitalnej św. Marii Magdaleny w Warszawie

W Katedrze Metropolitalnej św. Marii Magdaleny w Warszawie, jak co roku w okresie bożonarodzeniowym, odbył się Koncert kolęd. 
1 POPRZEDNIA 3456789  248
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.