przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 6 czerwca 2019

Min. Mucha: Polska jest i chce być adwokatem spraw Ukrainy na forum UE

Prezydent Andrzej Duda bardzo wyraźnie wspiera proeuropejskie i proatlantyckie dążenia Ukrainy – powiedział w Polskim Radiu minister Paweł Mucha. – Polska jest też konsekwentna ws. integralności terytorialnej Ukrainy – dodał. 
Środa, 5 czerwca 2019

Pamięć o Żołnierzach Niezłomnych z oddziału NSZ H. Flamego „Bartka”

Minister Wojciech Kolarski w imieniu Prezydenta Andrzeja Dudy złożył wieniec przed pomnikiem Żołnierzy Niezłomnych z oddziału NSZ H. Flamego „Bartka”. Pomnik został dziś odsłonięty w miejscu, w którym w 2016 roku zespół IPN odnalazł szczątki bohaterów. 
Poniedziałek, 3 czerwca 2019

W Brukseli spotkania z Sekretarzem Generalnym NATO i Prezydentem Ukrainy [PL/ENG]

Prezydent Andrzej Duda spotka się we wtorek po południu w Brukseli z Sekretarzem Generalnym NATO Jensem Stoltenbergiem, a także z Prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim – poinformował Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski. 
Poniedziałek, 3 czerwca 2019

Prezydent weźmie udział w szczycie Trójmorza w Lublanie [PL/ENG]

Prezydent Andrzej Duda weźmie w środę i czwartek w stolicy Słowenii Lublanie udział w szczycie Inicjatywy Trójmorza. Podczas szczytu, na którym obecny będzie też Prezydent Niemiec, ma zostać powołany m.in. fundusz Trójmorza. 
Poniedziałek, 3 czerwca 2019

Min. Spychalski: Prezydent Trump z atencją patrzy na zaproszenie do Polski na 1 września

Prezydent USA Donald Trump z dużą atencją patrzy na zaproszenie na uroczystości do Polski na 1 września; Prezydent Andrzej Duda ponowi zaproszenie w bezpośredniej rozmowie z Trumpem w Waszyngtonie - powiedział minister Błażej Spychalski w RMF FM. 
Poniedziałek, 3 czerwca 2019

Inauguracja działalności Związku Konsulów Honorowych w RP

„Polska w Europie po wyborach do Parlamentu Europejskiego” to tytuł wykładu, który Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski wygłosił dzisiaj w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie. 
Poniedziałek, 3 czerwca 2019

Konferencja w 40. rocznicę pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Ojczyzny

Zastępca Szefa KPRP Paweł Mucha uczestniczył w Gdańsku w konferencji naukowej – pod Patronatem Narodowym Prezydenta RP Andrzeja Dudy – „Obudził w nas Solidarność. W 40. Rocznicę Pierwszej Pielgrzymki Jana Pawła II do Ojczyzny”. 
Niedziela, 2 czerwca 2019

Minister Mucha: Prezydent zwracał się do Polaków o liczne głosowanie, frekwencja w wyborach do PE to historyczne przełamanie

Frekwencja daje mocny mandat naszym przedstawicielom w PE, ale daje też mocny mandat partii zwycięskiej – przekonywał prezydencki minister Paweł Mucha w programie Woronicza 17. 
1 POPRZEDNIA 3456789  214
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.