przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 5 marca 2019

Minister Krzysztof Szczerski na Mszy Katyńskiej

Minister Krzysztof Szczerski, w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy, wziął udział we wtorkowej Mszy Rodzin Katyńskich w Bazylice Św. Krzyża w Warszawie. 
Poniedziałek, 4 marca 2019

Min. Mucha: Postulaty nauczycieli są rozważane i analizowane

Postulaty nauczycieli są rozważane i analizowane; nakłady na oświatę za rządów PiS wzrastają - powiedział Wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha w poniedziałek w Polsat News. 
Poniedziałek, 4 marca 2019

Min. Dera: Ten rząd stosuje politykę solidarnościową

Ten rząd stosuje politykę solidarnościową. Wprowadza projekty, które podnoszą poziom życia wszystkich obywateli. To są projekty prospołeczne – ocenił prezydencki minister Andrzej Dera w poniedziałkowym Kwadransie politycznym. 
Poniedziałek, 4 marca 2019

Wizyta Sekretarza Stanu KPRP Adama Kwiatkowskiego w Chicago

W dniach 2-4 marca minister Adam Kwiatkowski przebywał z wizytą w Chicago. Sekretarz Stanu w KPRP wziął udział w obchodach Dnia Generała Kazimierza Pułaskiego oraz spotkał się z przedstawicielami organizacji polonijnych. 
Niedziela, 3 marca 2019

Krzysztof Szczerski: Ta wiarygodność jest największym znakiem jakości rządzących

Ktoś, kto chce być politykiem i myśli o tym, jako o służbie, nie może mówić, że ludzie są do przekupienia. Nie, ludzie są do tego, żeby ich słuchać, a politycy do tego, żeby im służyć - ocenił Szef gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski w TVP. 
Sobota, 2 marca 2019

Minister Szczerski w radiowej Trójce o strajku nauczycieli

- Jeśli nauczyciele będą podejmowali akcje protestacyjne muszą robić to w ten sposób, żeby uczniowie i rodzice zrozumieli (...), dlaczego tak drastyczną formę ten protest przyjmuje i żeby to było wychowawcze - podkreślił Szef Gabinetu Prezydenta RP. 
Sobota, 2 marca 2019

Europejskie Forum Rolnicze z udziałem minister Haliny Szymańskiej

Sprawy wsi i rolnictwa traktuję jako jeden z priorytetów mojej prezydentury - podkreślił Andrzej Duda w liście odczytanym przez minister Halinę Szymańską, która reprezentowała Prezydenta podczas Europejskiego Forum Rolniczego w Jasionce k. Rzeszowa. 
Piątek, 1 marca 2019

Wieńce od Prezydenta w miejscach pamięci o Żołnierzach Wyklętych

Były Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów przy ul. Rakowieckiej, Kwatera „Ł” na na Wojskowych Powązkach - w tych miejscach w imieniu Prezydenta oddano hołd Niezłomnym. 
1 POPRZEDNIA 3456789  196
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.