przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 8 stycznia 2020

Wydarzenia na Bliskim Wschodzie będą przedmiotem dalszych działań Prezydenta i rządu

Różne warianty irańskiej odpowiedzi były przedmiotem obrad Rady Gabinetowej; służby, dyplomacja, wojsko, administracja wiedzą, jak mają się zachowywać. Wydarzenia te na pewno „będą przedmiotem dalszych działań Prezydenta i rządu – mówi minister Szczerski. 
Środa, 8 stycznia 2020

Spotkanie samorządowców i przedsiębiorców z terenu Diecezji Siedleckiej i Drohiczyńskiej

W Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Siedleckiej w Nowym Opolu odbyło się coroczne noworoczno-świąteczne spotkanie dla samorządowców i przedsiębiorców z terenu Diecezji Siedleckiej i Drohiczyńskiej. Wziął w nim udział minister Adam Kwiatkowski. 
Środa, 8 stycznia 2020

Krzysztof Szczerski: Stanowisko amerykańskie po ataku Iranu - twarde, ale wyważone

Prezydent USA w swoim wystąpieniu przerwał efekt domina, w którym na każdy atak druga strona reaguje kolejnym atakiem – powiedział Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski. 
Wtorek, 7 stycznia 2020

Min. Spychalski: Putinowi nie udał się atak na Polskę

– Nie możemy dopuścić do sytuacji, w której Prezydent RP, kraju najbardziej dotkniętego zniszczeniami II wojny światowej, nie będzie mógł zabrać głosu podczas uroczystości w Izraelu – powiedział w wywiadzie dla „GPC" Rzecznik Prezydenta Błażej Spychalski. 
Piątek, 3 stycznia 2020

Min. Szczerski ws. wypowiedzi Putina: Jesteśmy przygotowani na różne scenariusze

Jesteśmy przygotowani na różne scenariusze i będziemy reagować odpowiednio w momencie, kiedy któryś z nich będzie realizowany przez stronę rosyjską – powiedział Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski odnosząc się do wypowiedzi Prezydenta Rosji. 
Czwartek, 2 stycznia 2020

Szef BBN: W planach na 2020 dokończenie zmian w systemie dowodzenia

Dokończenie zmian w systemie dowodzenia, w tym przywrócenie odrębnych dowództw rodzajów sił zbrojnych, zmiany w systemie obrony cywilnej i ochrony ludności to zadania, jakie wskazał na ten rok Szef BBN Paweł Soloch. 
Środa, 1 stycznia 2020

Min. Mucha: w 2020 r. zapowiada się duża aktywność legislacyjna Prezydenta

W 2020 r. zapowiada się duża aktywność legislacyjna Prezydenta – powiedział wiceszef Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha. On sam chciałby, aby jedną z pierwszych inicjatyw był projekt dotyczący Centrów Zdrowia 75+. 
Wtorek, 31 grudnia 2019

Szef Gabinetu Prezydenta RP: Andrzej Duda rozczarowany reakcją Rosji

Prezydent Andrzej Duda z rozczarowaniem przyjmuje reakcję Rosji na przedstawione, w uzgodnieniu z nim, oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego – poinformował Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski. 
1 POPRZEDNIA 45678910  248
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.