przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 31 stycznia 2020

Prezydent Francji od poniedziałku z wizytą w Polsce

NATO, sytuacja na Ukrainie, przyszłość Trójkąta Weimarskiego, a także polityka rozszerzenia UE i NATO znajdą się wśród tematów rozmów w Warszawie Prezydenta Andrzeja Dudy z Prezydentem Francji Emmanuelem Macronem – poinformował Krzysztof Szczerski. 
Piątek, 31 stycznia 2020

W poniedziałek spotkanie Prezydenta z ministrem zdrowia i szefem GIS

Prezydent Andrzej Duda zaprosił ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego i Głównego Inspektora Sanitarnego Jarosława Pinkasa na spotkanie w poniedziałek o godz. 15.30 do Pałacu Prezydenckiego; będzie ono dotyczyło sytuacji związanej z koronawirusem. 
Piątek, 31 stycznia 2020

Min. Szczerski: dziś Wielka Brytania staje wobec dwóch konkurencyjnych ofert – USA i UE

Dziś Wlk. Brytania staje w pewnym stopniu wobec dwóch konkurencyjnych ofert – USA i UE; od stosunku między tymi ofertami będzie zależało, jak zreorganizuje się polityka brytyjska po pełnym brexicie – ocenia Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski. 
Czwartek, 30 stycznia 2020

Szef BBN z wizytą na Ukrainie

Współpraca obronna Polski i Ukrainy oraz m.in. utworzenie polsko-ukraińsko-rumuńskiego formatu konsultacji w sprawach bezpieczeństwa były tematami rozmów, które podczas dwudniowej wizyty w Kijowie przeprowadził szef BBN Paweł Soloch. 
Środa, 29 stycznia 2020

Min. Kolarski o 80. rocznicy Katynia i 10. rocznicy katastrofy smoleńskiej: Uroczystości będą godne

Uroczystości poświęcone 80. rocznicy zbrodni katyńskiej, a także 10. rocznicy katastrofy smoleńskiej, będą miały godny przebieg – zapewnił Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Wojciech Kolarski. 
Środa, 29 stycznia 2020

Briefing ministra Pawła Muchy po spotkaniu Prezydenta z przedstawicielami klubów i kół parlamentarnych

Chyba wszystkie strony środowego spotkania ws. sądów były przekonane o potrzebie reformy wymiaru sprawiedliwości; różne są natomiast stanowiska, co do szczegółów noweli ustaw sądowych – mówił minister Mucha po spotkaniu Prezydenta z parlamentarzystami. 
Poniedziałek, 27 stycznia 2020

Min. Mucha: SN chce zablokować odpowiedzialność dyscyplinarną sędziów

Uchwała Sądu Najwyższego tworzy nieznaną polskiemu prawu kategorię sędziów niezdolnych do orzekania – powiedział w wywiadzie dla „Dziennika Gazety Prawnej” wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha. 
Niedziela, 26 stycznia 2020

Wizyta ministra Adama Kwiatkowskiego w USA

Minister Adam Kwiatkowski reprezentował Prezydenta Andrzeja Dudę na Międzynarodowym Balu Polonez zorganizowanym po raz 48. przez Amerykański Instytut Kultury Polskiej w Miami. 
1 POPRZEDNIA 45678910  252
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.