przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 8 kwietnia 2019

Min. Mucha: Nie ma mowy o powtórce z Komorowskiego

Dzięki dobrej współpracy PiS i Prezydenta Polska zmienia się, tak jak tego oczekiwali wyborcy – mówi prezydencki minister Paweł Mucha w rozmowie z tygodnikiem „Sieci”. 
Niedziela, 7 kwietnia 2019

Paweł Mucha ws. nauczycieli: Warto rozmawiać, nie warto eskalować protestu

Warto rozmawiać, nie warto eskalować protestu i wykorzystywać go politycznie, bo to nie jest w interesie ani nauczycieli, ani uczniów - podkreślił wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha na antenie TVN 24. 
Niedziela, 7 kwietnia 2019

Wizyta ministra Adama Kwiatkowskiego w Mołdawii

Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta Adam Kwiatkowski przebywał wizytą w Mołdawii w ramach wielkanocnej edycji „Akcji Pomocy Polakom na Wschodzie” organizowanej pod patronatem Pary Prezydenckiej. 
Sobota, 6 kwietnia 2019

Trwa wizyta ministra Adama Kwiatkowskiego w Mołdawii

Trwa drugi dzień wizyty ministra Adama Kwiatkowskiego w Mołdawii w ramach „Akcji pomocy Polakom na Wschodzie”. W lutym rozpoczęła się czwarta odsłona projektu. 
Piątek, 5 kwietnia 2019

Posiedzenie Kapituły Konkursu „Lider Dostępności”

W Kancelarii Prezydenta RP odbyło się posiedzenie Kapituły Konkursu Architektoniczno-Urbanistycznego „Lider Dostępności” z udziałem Sekretarza Stanu w KPRP Andrzeja Dery. 
Piątek, 5 kwietnia 2019

Szef BBN: Jedność Dziewiątki Bukaresztańskiej wzmacnia NATO

Dziewiątka Bukaresztańska ma wspólną ocenę zagrożeń i sytuacji bezpieczeństwa; jedność B9 przyczynia się do jedności całego Sojuszu Północnoatlantyckiego – powiedział Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch. 
Środa, 3 kwietnia 2019

Udział ministra Pawła Muchy w XXV Zgromadzeniu Ogólnym Związku Powiatów Polskich

Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha uczestniczył w XXV Zgromadzeniu Ogólnym Związku Powiatów Polskich. Minister odczytał list, który do organizatorów i uczestników Zgromadzenia wystosował Prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 3 kwietnia 2019

Paweł Mucha: Kancelaria Prezydenta RP otwarta na udoskonalenie przepisów o Funduszu Konwersji

Do Kancelarii Prezydenta RP napływają różne propozycje i opinie ekspertów dotyczące ostatecznego kształtu Funduszu Konwersji. Jesteśmy otwarci na to, by w procesie legislacyjnym te rozwiązania były udoskonalane - mówi minister Paweł Mucha. 
1 POPRZEDNIA 45678910  206
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.