przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 28 lutego 2019

Min. Mucha: Polacy oczekują sprawnie działającego wymiaru sprawiedliwości

- W ramach sprawnie działającego wymiaru sprawiedliwości musi być sprawnie działające sądownictwo dyscyplinarne - powiedział na antenie radiowej Jedynki w „Sygnałach dnia” Paweł Mucha, zastępca szefa Kancelarii Prezydenta RP. 
Czwartek, 28 lutego 2019

Debata w ramach Forum wGospodarce.pl z udziałem ministra Kwiatkowskiego

Minister Adam Kwiatkowski wziął udział w debacie w ramach Forum wGospodarce.pl. Celem tej inicjatywy jest wypracowanie nowych pomysłów na rozwój polskiej gospodarki. 
Czwartek, 28 lutego 2019

Minister Adam Kwiatkowski na uroczystości wręczenia Nagrody im ks. bp. Romana Andrzejewskiego

Minister Adam Kwiatkowski reprezentował Prezydenta podczas uroczystości wręczenia Nagrody im ks. bp. Romana Andrzejewskiego, której tegorocznym laureatem został Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze”. 
Czwartek, 28 lutego 2019

Upamiętnienie 75. rocznicy zbrodni w Hucie Pieniackiej

„Ponieśli śmierć za to, że byli Polakami” - napisał o ofiarach zbrodni w Hucie Pieniackiej Andrzej Duda. Przesłanie Prezydenta odczytał reprezentujący go podczas warszawskich uroczystości państwowych minister Wojciech Kolarski. 
Środa, 27 lutego 2019

W czwartek szczyt Prezydentów państw Bukaresztańskiej Dziewiątki [PL/ENG]

W czwartek w Koszycach na Słowacji Prezydent Andrzej Duda weźmie udział w szczycie Prezydentów państw Bukaresztańskiej Dziewiątki. Głównym tematem spotkania, upamiętniającego 70. rocznicę powstania NATO, będą kwestie dotyczące bezpieczeństwa w regionie. 
Środa, 27 lutego 2019

Obchody 20. rocznicy przystąpienia Polski do NATO z udziałem Prezydenta RP [PL/ENG]

Spotkanie z Prezydentami Czech, Słowacji i Węgier oraz wizyty m.in. na poligonach w Żaganiu i Orzyszu – to niektóre z planowanych aktywności Zwierzchnika Sił Zbrojnych Andrzeja Dudy w związku z obchodami 20. rocznicy przystąpienia Polski do NATO. 
Środa, 27 lutego 2019

Paweł Mucha: Celem Prezydenta jest to, by poziom życia przeciętnej polskiej rodziny był wyższy

- Nowa Piątka PiS-u w bardzo istotnym stopniu wpisuje się w to, o czym mówi od początku swojej kadencji Prezydent Andrzej Duda - podkreślił minister Paweł Mucha, który był gościem TVP INFO. 
Środa, 27 lutego 2019

Spotkanie ws. Pałacu Saskiego z udziałem ministra Kolarskiego

Minister Wojciech Kolarski wziął udział w spotkaniu z m.in. Marszałkiem Senatu Stanisławem Karczewskim i Prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim, które było poświęcone pomysłowi odbudowy Pałacu Saskiego. 
1 POPRZEDNIA 45678910  196
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.