przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 24 października 2019

Min. Dera na konferencji „Nowe Segmenty Rozwoju Gazownictwa”

Minister Andrzej Dera w dniu 24 października br. wziął udział w konferencji organizowanej przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa pt. „Nowe Segmenty Rozwoju Gazownictwa”. Konferencja odbyła się w Lublinie. 
Czwartek, 24 października 2019

Minister Halina Szymańska na uroczystości z okazji Dnia Pracownika ZUS

Szef KPRP minister Halina Szymańska wzięła udział w uroczystości z okazji Dnia Pracownika ZUS. Wydarzenie miało szczególny charakter w związku z obchodzonym w tym roku jubileuszem 85-lecia Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
Czwartek, 24 października 2019

Wojciech Kolarski: Prezydent wspiera idee społecznikowskie

– Jestem tutaj, by pokazać, jak ważna dla Pana Prezydenta jest idea społecznikowska. Konieczność pokazywania, że to jest postawa, która zasługuje na wyróżnienie – powiedział Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Wojciech Kolarski. 
Środa, 23 października 2019

Spotkanie ministra Dery z przedstawicielami Konfederacji Pracodawców Lewiatan

W Belwederze minister Andrzej Dera spotkał się z przedstawicielami organizacji pracodawców Konfederacji Lewiatan, ekspertami i przedsiębiorcami. Rozmawiano m.in. o wyzwaniach i barierach rozwoju inwestycji i przedsiębiorczości w Polsce. 
Poniedziałek, 21 października 2019

Min. Spychalski: Prezydent jest bardzo nieprzychylny likwidacji 30-krotności składek na ZUS

Prezydent Andrzej Duda jest bardzo nieprzychylny likwidacji 30-krotności składek na ZUS i ma nadzieję, że takie rozwiązanie nie trafi na jego biurko – powiedział rzecznik Prezydenta Błażej Spychalski. 
Poniedziałek, 21 października 2019

Minister Paweł Mucha o wniosku do TK

Ponoszenie odpowiedzialności przez osoby zobowiązane do składania oświadczeń majątkowych za podanie informacji, których nie mogą zweryfikować, a czasami pozyskać, to główna wątpliwość Prezydenta – powiedział Paweł Mucha. 
Niedziela, 20 października 2019

Inauguracja Roku Akademickiego na KUL-u z udziałem ministra Pawła Muchy

Minister Paweł Mucha reprezentował Prezydenta Andrzeja Dudę podczas Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020 na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II w Lublinie. 
Niedziela, 20 października 2019

Wizyta ministra Andrzeja Dery w Rosji

W dniach 17-20 października 2019 minister Andrzej Dera wziął udział w IV Polonijnym Biznes Forum, IV Misji Gospodarczej Polska – Obwód Irkucki oraz IV Dniu Papieskim na Syberii w Irkucku w Rosji. 
1 POPRZEDNIA 567891011  238
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.