przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 23 września 2013

Konkurs na projekt interfejsu strony głównej portalu www.archiwaprzelomu.pl

Szef Kancelarii Prezydenta RP i Szef Kancelarii Senatu ogłaszają konkurs na interfejs graficzny strony głównej portalu www.archiwaprzelomu.pl. Prace konkursowe można przesyłać do Kancelarii Senatu od 23 września 6 listopada 2013 r. 
Piątek, 7 czerwca 2013

Archiwum Prezydenta RP na IV Pikniku Archiwalnym

W sobotę Archiwum Prezydenta RP po raz trzeci weźmie udział w IV Warszawskim Pikniku Archiwalnym. W tym roku po raz pierwszy Piknik odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP. 
Czwartek, 28 lutego 2013

Najnowsze informacje na portalu www.archiwaprzelomu.pl

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwojem projektu „Archiwa Przełomu 1989-1991” oraz ciekawymi materiałami archiwalnymi do poznawania najnowszej historii Polski z przełomu lat. 80. i 90. XX wieku, do odwiedzania strony www.archiwaprzelomu.pl. 
Środa, 27 lutego 2013

Siedlce – miasto przyjazne „Archiwom Przełomu”

Ulokowane w Siedlcach instytucje naukowe, kulturalno-oświatowe i archiwalne nie tylko wsparły idee budowy cyfrowego archiwum polskiej transformacji, ale wykazały się aktywnym udziałem w ich realizacji i deklarują równie aktywną współpracę na przyszłość. 
Poniedziałek, 15 października 2012

II ogólnopolskie seminarium „Archiwa Przełomu 1989-1991”

II ogólnopolskie seminarium „Archiwa Przełomu 1989-1991” w Pałacu Prezydenckim
W poniedziałek 15 października w Pałacu Prezydenckim odbyło się II ogólnopolskie seminarium w ramach projektu „Archiwa Przełomu 1989-1991”, realizowanego wspólnie przez Kancelarię Prezydenta RP i Kancelarię Senatu pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP. 
Poniedziałek, 8 października 2012

Kolekcja Przemysława Maksymiuka kolejnym nabytkiem projektu

Kolekcja Przemysława Maksymiuka
Archiwum Prezydenta RP wzbogaciło się o kolekcję dokumentacji dotyczącej działalności Komitetu Obywatelskiego przy Przewodniczącym NSZZ „Solidarność” oraz Krajowej Konferencji Komitetów Obywatelskich 1989-1991. 
Piątek, 5 października 2012

Kolejni darczyńcy spośród Archiwów!

Do grona darczyńców Archiwów Przełomu dołączyli: Archiwum Państwowe w Częstochowie i Archiwum Uniwersytetu Jagiellońskiego. 
Poniedziałek, 1 października 2012

Katalog zasobów on-line dostępny na www.archiwaprzelomu.pl

Archiwum Senatu i Archiwum Prezydenta RP zapraszają wszystkich zainteresowanych transformacją państwa polskiego do korzystania z internetowego katalogu zasobów on-line na stronie projektu „Archiwa Przełomu 1989-1991” pod adresem www.archiwaprzelomu.pl 
POPRZEDNIA 123456  
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.