Za dwa dni wielkie obchody z okazji 10 rocznicy upadku "Muru Berlińskiego".

Czy w czasie paryskiego pobytu były znane już wyniki sondażu, które przeprowadziła Gazeta Wyborcza i 6 dużych europejskich gazet na temat nastrojów w Europie?

Czy rozmawiał Pan z prezydentem Niemiec na temat odszkodowań?

Jaka to powinna być pula?

Jak Pan ocenia sytuację w Polsce?

Czy w Polsce jest tak jak mówi opozycja, jest źle prowadzona polityka gospodarcza? Czy to jest najważniejsza przyczyna polskich kłopotów?

Czy jest alternatywa dla polityki Balcerowicza, czy w istotny sposób można zmienić politykę gospodarczą w Polsce?

W "Gazecie Wyborczej" pojawił się artykuł Barbary Labudy " Nie trzymajcie trupa w szafie". Czy pani minister powiedział Panu, że zamierza napisać ten artykuł?

Czy przed artykułem rozmawiał Pan z panią minister Labudą?

Ale potem zgodził się Pan z tezami artykułu?

Nie "Trup w szafie", a kto w szafi?

Każdy kto zajmuje się polityką oczywiście przeprowadzając analizy takiego tekstu powie, że to jest tak, że Prezydent Kwaśniewski ma taką ideę polityczną, że chciałby doprowadzić do tego historycznego kompromisu, żeby w końcu w Polsce zaczęła rządzić koalicja SLD z Unią Wolności. Tu mam zdjęcia Pana Prezydenta w Sukcesie. Zdjęcia Pana Prezydenta z Adamem Michnikiem. To nie taka myśl się kryje?

Czy dostał Pan raport w sprawie GROM - u ?

W raporcie ponoć- bo możemy kierować się tym co powiedział gen. Petelicki w czasie konferencji prasowej, jest udowodniona niewinność tzn, że nic złego się w GROM-ie nie działo. Jeżeli tak to co powinno się zdarzyć na polskiej scenie politycznej, jakie powinny być konsekwencje poszczególnych uczestników całego zdarzenia?

Czy powinny być takie konsekwencje?

Jest spór między Panem a premierem na temat tego kto powinien odpowiadać za polską armię. Jak ten spór przebiega?