Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski przyjął we wtorek podczas ceremonii w Belwederze listy uwierzytelniające od ambasadorów siedmiu państw.
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski przyjął we wtorek podczas ceremonii w Belwederze listy uwierzytelniające od ambasadorów czterech państw.
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski przyjął we wtorek podczas ceremonii w Belwederze listy uwierzytelniające od ambasadorów trzech państw.
W Belwederze odbyła się we wtorek ceremonia złożenia listów uwierzytelniających Prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej Bronisławowi Komorowskiemu przez ambasadorów trzech państw.
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski przyjął w środę podczas ceremonii w Belwederze listy uwierzytelniające od ambasadorów pięciu państw.
W Belwederze odbyła się we wtorek ceremonia złożenia listów uwierzytelniających Prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej Bronisławowi Komorowskiemu przez ambasadorów pięciu państw.
W Belwederze odbyła się uroczystość złożenia listów uwierzytelniających Prezydentowi RP Bronisławowi Komorowskiemu przez ambasadorów czterech państw.
W piątek w Belwederze Prezydent RP Bronisław Komorowski przyjął listy uwierzytelniające od ambasadorów czterech państw: Sri Lanki, Belgii, Litwy i Ukrainy.
W czwartek w Belwederze Prezydent RP Bronisław Komorowski przyjął listy uwierzytelniające od ambasadorów czterech państw.
Ambasadorowie Estonii, Bośni i Hercegowiny, Słowenii i Albanii złożyli w środę w Belwederze listy uwierzytelniające Prezydentowi RP.
W środę w Belwederze Prezydent RP Bronisław Komorowski przyjął listy uwierzytelniające od ambasadorów trzech państw: Republiki Włoskiej, Republiki Chile i Wschodniej Republiki Urugwaju.
Prezydent RP Bronisław Komorowski przyjął w czwartek w Belwederze listy uwierzytelniające od ambasadorów: Republiki Korei, Islamskiej Republiki Iranu oraz Państwa Libia.
W Belwederze odbyła się we wtorek ceremonia złożenia listów uwierzytelniających Prezydentowi RP Bronisławowi Komorowskiemu przez Ambasadora Republiki Federalnej Niemiec Rolfa Wilhelma Nikla.
W środę w Belwederze Prezydent RP Bronisław Komorowski przyjął listy uwierzytelniające od ambasadorów czterech państw.
Ambasadorowie Socjalistycznej Republiki Wietnamu, Republiki Chorwacji, Republiki Czeskiej, Islamskiej Republiki Afganistanu, Islamskiej Republiki Pakistanu, Republiki Białorusi złożyli we wtorek w Belwederze Prezydentowi RP listy uwierzytelniające.