Ambasadorowie Malty, Austrii i Portugalii złożyli w czwartek w Belwederze listy uwierzytelniające na ręce Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.
Ambasadorowie Republiki Estońskiej, Republiki Łotewskiej, Królestwa Niderlandów, Wielkiego Księstwa Luksemburga, Republiki Związku Mjanmy i Sułtanatu Omanu złożyli w czwartek w Belwederze Prezydentowi RP listy uwierzytelniające.
W Belwederze ambasadorowie Nowej Zelandii, Republiki Libańskiej, Królestwa Marokańskiego, Republiki Iraku, Rumunii i Republiki Gwatemali złożyli w środę Prezydentowi RP listy uwierzytelniające.
W środę w Belwederze odbyła się uroczystość złożenia listów uwierzytelniających Prezydentowi RP Bronisławowi Komorowskiemu przez ambasadorów pięciu państw.
Ambasador Republiki Tunezyjskiej JE Slim Ben Jaâfar złożył w czwartek w Belwederze listy uwierzytelniające Prezydentowi PR.
W czwartek w Belwederze odbyła się uroczystość złożenia listów uwierzytelniających Prezydentowi RP Bronisławowi Komorowskiemu przez ambasadorów Hiszpanii, Grecji i USA.
We wtorek w Pałacu Prezydenckim odbyła się uroczystość złożenia listów uwierzytelniających Prezydentowi RP Bronisławowi Komorowskiemu przez ambasadorów pięciu państw.
W poniedziałek w Belwederze odbyła się uroczystość złożenia listów uwierzytelniających Prezydentowi RP Bronisławowi Komorowskiemu przez ambasadorów pięciu państw.
W piątek w Belwederze prezydent Bronisław Komorowski przyjął listy uwierzytelniające od ambasadorów Republiki Francuskiej, Czarnogóry, Republiki Kazachstanu i Mongolii.
W Belwederze odbyła się w środę uroczystość złożenia listów uwierzytelniających Prezydentowi RP Bronisławowi Komorowskiemu przez ambasadorów pięciu państw.
We wtorek w Belwederze odbyła się uroczystość złożenia listów uwierzytelniających Prezydentowi RP Bronisławowi Komorowskiemu przez ambasadorów dziewięciu państw.
W środę w Belwederze odbyła się uroczystość złożenia listów uwierzytelniających Prezydentowi RP Bronisławowi Komorowskiemu przez ambasadorów Palestyny, Kuby i Włoch.
W Belwederze odbyła się ceremonia złożenia listów uwierzytelniających Prezydentowi RP Bronisławowi Komorowskiemu przez Ambasadorów Konfederacji Szwajcarskiej, Republiki Kolumbii i Japonii.
W czwartek w Belwederze odbyła się uroczystość złożenia listów uwierzytelniających Prezydentowi RP Bronisławowi Komorowskiemu przez ambasadorów czterech państw.
Ambasadorowie Szwecji, Wielkiej Brytanii i Indii złożyli listy uwierzytelniające Prezydentowi RP.