Menu rozwijane

26 września 2011

Prezydent Bronisław Komorowski zaapelował o wzięcie udziału w głosowaniu w wyborach parlamentarnych 9 października. W Belwederze prezydent zainaugurował Akcję: Głosuj. - Idźmy głosować – zachęcał Bronisław Komorowski.  W spotkaniu uczestniczyli m.in. piosenkarka Monika Brodka i aktor Maciej Stuhr, którzy występują w spocie zachęcającym Polaków do głosowania.

Prezydent dziękował wszystkim osobom, instytucjom, organizacjom, mediom, które zechciały podjąć działanie na rzecz podniesienia frekwencji w zbliżających się wyborach, na rzecz zachęcenia obywateli naszego państwa, aby chcieli aktywnie uczestniczyć w procedurach wyborczych. - To sprawdzian poziomu demokratycznego zaangażowania w nasze państwo - podkreślił.

Może Cię zainteresować Prezydent w liście namawia do udziału w wyborach Inauguracja kampanii "Idziemy na wybory" z udziałem prezydenta Pierwsza Dama apeluje o udział w wyborach

- Nie wiem, komu służy niska frekwencja wyborcza, wiem, że na pewno szkodzi polskiej demokracji. nie wiem, komu ma służyć wysoka frekwencja, jestem pewien, że służy polskiej demokracji. I zachęcam wszystkich do tego, aby tej polskiej demokracji - w sytuacji próby, jaką są każde wybory - po prostu pomóc - powiedział Bronisław Komorowski.

Belwederze prezydent zainaugurował "Akcję: Głosuj"

Belwederze prezydent zainaugurował "Akcję: Głosuj"

Belwederze prezydent zainaugurował "Akcję: Głosuj"

o2010180632.jpg
o1554006173.jpg
o1372126283.jpg