Menu rozwijane

17 maja 2015

Uczestnicy i Organizatorzy
Mistrzostw Europy i Polski w motocrossie
w Cieszynie Boguszowicach

Szanowni Państwo!

Wytrwałość i zaangażowanie przynoszą efekty. Najlepiej wiedzą o tym sportowcy, kibice i działacze sportowi. Przed dwoma laty gratulowałem miłośnikom sportów motorowych z okazji odnowienia i modernizacji toru w Cieszynie Boguszowicach. Wyraziłem też przekonanie, że będzie on prawdziwą atrakcją regionu oraz areną wielu prestiżowych imprez i wielkich sportowych emocji. A ponieważ nic tak nie cieszy, jak spełnione życzenia – wyrażam szczególną radość i satysfakcję, że obiekt ten wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nie tylko cieszynian, ale też fanów sportów motorowych przybywających tu z kraju i ze świata.

Podczas obecnej rundy motocrossowych Mistrzostw Polski i Europy w Cieszynie swoje umiejętności zaprezentują głównie zawodnicy młodzi i bardzo młodzi. Życzę Wam, drodzy Przyjaciele, dobrego startu – i na zawodach, i przy wkraczaniu w dorosłe życie, tak osobiste, jak i zawodowe. Życzę, abyście zawsze mogli liczyć na radę i pomoc starszych, bardziej doświadczonych: rodziców, trenerów, mechaników, działaczy oraz wszystkich tych, którzy odpowiadają za tworzenie korzystnych warunków do realizacji Waszych marzeń i planów. Powodzenia!

Już teraz serdecznie gratuluję zwycięzcom dzisiejszych i jutrzejszych zmagań, zaś wszystkim zawodnikom, publiczności i organizatorom tego sportowego święta życzę niezapomnianych, wspólnie przeżywanych emocji.

Bronisław Komorowski
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej