ŚWIĘTO RODZINY KRAKOWSKIEJ

Kraków, 25 maja 2014 r.
Organizator: Urząd Miasta

Trzecia edycja plenerowych wydarzeń, realizowanych w ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę”. W tym roku odbędą się występy artystyczne, gry i zabawy, zmagania sportowe, warsztaty plastyczne i edukacyjne, konkursy. Rozstrzygnięty zostanie również IV Konkurs Fotograficzny „Rodzina w obiektywie. Rodzina na sportowo”, którego uczestnikami sa mieszkańcy Krakowa, amatorsko zajmujących się fotografią, konkurujący w trzech kategoriach wiekowych: do lat 12, 13–17 lat oraz osób dorosłych.

Link do informacji:
Święto: http://bip.krakow.pl/?dok_id=56024li<x>nk
Konkurs fotograficzny: http://bip.krakow.pl/?dok_id=60407

IV. KONKURS FOTOGRAFICZNY „RODZINA W OBIEKTYWIE. RODZINA NA SPORTOWO”

Kraków, 14.03.2014 r.- 11.05.2014 r.
Organizator: Urząd Miasta

Konkurs fotograficzny skierowany do mieszkańców Gminy Miejskiej Kraków, amatorsko zajmujących się fotografią, w trzech kategoriach wiekowych: do lat 12, 13-17 lat oraz dorośli. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 25 maja 2014 r. podczas Święta Rodziny Krakowskiej.

Link do informacji: http://bip.krakow.pl/?dok_id=60407

MAŁOPOLSKIE OBCHODY DNIA RODZICIELSTWA ZASTĘPCZEGO

Kraków, 1 kwietnia – 9 czerwca 2014 r.
Organizator: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej

Uczestnicy konkursu plastyczno-literackiego dla rodzinnych domów dziecka, rodzin zastępczych i adopcyjnych MOJA RODZINA  oraz zgłoszone małopolskie rodziny zastępcze, adopcyjne i rodzinne domy dziecka wezmą udział w uroczystym wręczeniu nagród (9 czerwca). Po zakończeniu części oficjalnej laureaci i pozostali uczestnicy zaproszeni zostaną do krakowskiego Ogrodu Zoologicznego.

Link do informacji o przedsięwzięciu: www.rops.krakow.pl

Lokalizacja