Menu rozwijane

03 marca 2014
Para Prezydencka zaprasza na Międzynarodowy Dzień Rodzin
Para Prezydencka zaprasza na Międzynarodowy Dzień Rodzin
o1854018597.jpg
o243932328.jpg

Zapraszamy wszystkich, którym na sercu leży dobro rodzin w Polsce, zapraszamy samorządy, organizacje pozarządowe, instytucje publiczne i firmy prywatne, kościoły i media do wspólnych obchodów Międzynarodowego Dnia Rodzin 2014 – mówią Anna i Bronisław Komorowscy w specjalnym nagraniu.

   

Przypominają, że w tym roku mamy szczególną okazję – po raz dwudziesty obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rodzin, ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych, który przypada 15 maja.

- Niech to będzie okazja do refleksji nad życiem rodzinnym, niech owocuje dobrym czasem dla rodziny. Chcemy, aby ten dzień na stałe wpisał się w nasze kalendarze. Dlatego jego obchody w Polsce objęliśmy honorowym patronatem – podkreślili Anna i Bronisław Komorowscy.

- Cieszy nas, że z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzin wiele instytucji przygotowuje liczne wydarzenia i spotkania z udziałem rodzin. Zapraszamy Państwa do zgłaszania tych projektów i ich promocji na stronie: http://www.prezydent.pl/dla-rodziny/mdr/zglos. Z radością weźmiemy udział w jednym z wydarzeń - zachęca Prezydent RP z Małżonką.