Forum Debaty Publicznej pn. „Edukacja – wyzwania przyszłości. Jak zaspokoić aspiracje i nie zmarnować potencjału pokolenia wiedzy” odbyło się 15 stycznia 2014 roku w Pałacu Prezydenckim.
Forum Debaty Publicznej pn. „Polityka rodzinna: wydatek czy inwestycja?” z udziałem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego i Pierwszej Damy Anny Komorowskiej odbyło się 10 października 2013 roku w Pałacu Prezydenckim.
Forum Debaty Publicznej pn. „Polak mały w przedszkolu i żłobku. Dostępność opieki - jakość edukacji” z udziałem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego oraz Pierwszej Damy Anny Komorowskiej odbyło się 27 lutego 2013 roku w Pałacu Prezydenckim.
Forum Debaty Publicznej pn. „Między pracą a domem. Kto wychowa nasze dzieci?” odbyło się 21 listopada 2012 roku w Pałacu Prezydenckim.
Forum Debaty Publicznej pn. „Jak wspierać zdrowie Polaków? Zdrowie publiczne na rzecz zdrowia społeczeństwa” odbyło się w Pałacu Prezydenckim 19 września 2012 roku.
Forum Debaty Publicznej pn. "W trosce o Najmłodszych Obywateli RP - opieka i edukacja" odbyło się 25 kwietnia 2012 roku w Pałacu Prezydenckim
Forum Debaty Publicznej pn. "Rola telewizji w przełamywaniu barier" odbyło się 28 marca 2012 roku w Pałacu Prezydenckim.
Forum Debaty Publicznej nt. podniesienia wieku emerytalnego odbyło się 14 marca 2012 roku w Pałacu Prezydenckim.
Forum Debaty Publicznej pn. "Jak wspierać odpowiedzialne rodzicielstwo w Polsce?" odbyło się 14 lutego 2012 roku w Pałacu Prezydenckim.
Forum Debaty Publicznej pn. "Jak wspierać rodzicielstwo w Polsce?" odbyło się 16 listopada 2011 roku w Pałcu Prezydenckim.
Forum Debaty Publicznej pn. „Praca dla osób starszych” odbyło się 18 października 2011 roku w Pałacu Prezydenckim.
Forum Debaty Publicznej pn. „Jak zapewnić godziwe dochody na starość dla przyszłych pokoleń” z udziałem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego odbyło się 18 maja 2011 roku w Belwederze.
Forum Debaty Publicznej nt. rządowego projektu ws. OFE z udziałem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego odbyło się 11 marca 2011 roku w Belwederze.
Forum Debaty Publicznej pn. „Ustawa o opiece nad dziećmi w wieku do lat trzech – szanse i wyzwania” z udziałem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego odbyła się 23 lutego 2011 roku.
Forum Debaty Publicznej nt. kształcenia personelu medycznego z udziałem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego odbyło się 15 grudnia 2010 roku.