Z każdym rokiem słowo senior brzmi coraz dumniej; to państwa zasługa - mówiła małżonka prezydenta Anna Komorowska podczas sobotniego dnia warszawskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku.
Małżonka Prezydenta RP będzie wspierać dążenia do sprowadzenia do Polski prześladowanych w Syrii chrześcijan - zadeklarował w piątek szef Kancelarii Prezydenta Jacek Michałowski po spotkaniu Pierwszej Damy z szefową fundacji Estera Miriam Shaded.
W piątek Anna Komorowska odwiedziła Podkarpacie. Małżonka prezydenta w Ustrobnej k. Krosna uczestniczyła w szkolnych uroczystościach z okazji Dnia Matki powiedziała.
W czwartek Małżonka Prezydenta RP odwiedziła województwo świętokrzyskie. W Piekoszewie wzięła udział w konferencji "Nasza lokalna ojczyzna". Spotkała się również z grupą producentów rolnych z Ponidzia oraz z mieszkańcami Pińczowa.
Anna Komorowska uczestniczyła w czwartek w Lublinie w "spotkaniu pokoleń". Małżonka prezydenta spotkała się też z przedstawicielkami Forum Kobiet Lublina.
W środę po południu w Olsztynie Anna Komorowska spotkała się z kobietami aktywnymi społecznie i zawodowo.
Podczas wizyty w województwie podlaskim Anna Komorowska wzięła udział w trwającym w Kuklach ogólnopolskim Konwencie na Rzecz Budowania Ruchu Człapaczy.
Pałac Prezydencki oraz Rezydencja Belweder otrzymały certyfikaty Fundacji Integracja "Obiekt bez barier". W uroczystości wręczenia certyfikatu uczestniczyła Anna Komorowska. - Belweder i Pałac Prezydencki nie mają już barier - podkreślała.
Małżonka prezydenta Anna Komorowska w niedzielę na Warszawskich Targach Książki wzięła udział w prezentacji książki o Belwederze dla dzieci. Autorem książki jest Michał Rusinek.
Rozpoczęły się 6. Warszawskie Targi Książki, które potrwają do niedzieli. Przez cztery dni na Stadionie Narodowym nowości i bestsellery prezentować będzie ponad 850 wystawców z Polski i z 28 krajów. Anna Komorowska otworzyła targi.
Ryszard Krynicki polski poeta, tłumacz i wydawca odebrał we wtorek Międzynarodową Nagrodę Literacką im. Zbigniewa Herberta. W gali wręczenia nagrody wzięła udział Anna Komorowska. Uroczystość została objęta honorowym patronatem Prezydenta RP.
W poniedziałek w Teatrze Wielkim –Operze Narodowej odbyła się gala z okazji 10-lecia istnienia Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. W uroczystości wzięła udział małżonka prezydenta Anna Komorowska.
Pielęgniarstwo to jeden z filarów skutecznej medycyny - mówiła w poniedziałek prezydentowa Anna Komorowska podczas uroczystości zorganizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej.
Małżonka prezydenta Anna Komorowska wzięła w środę udział w uroczystości otwarcia Pawilonu Polskiego na 56. Międzynarodowej Wystawie Sztuki, Biennale w Wenecji.
Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska oraz minister Irena Wóycicka spotkały się w poniedziałek z przedstawicielkami Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych oraz Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych.