Menu rozwijane

19 marca 2015

Do Uczestników Warsztatów

VI edycji Akademii Orange

 

Szanowni Państwo,

Akademia Orange spełnia wspaniale swoją funkcję społeczną. Serdecznie gratuluję wszystkim osobom zaangażowanym w ten program inwencji i interesujących pomysłów, dzięki którym ponad dwadzieścia tysięcy dzieci z całej Polski stało się już twórcami kultury, używając do swoich realizacji nieznanych im dotąd zastosowań nowych technologii.

Innowacyjność tkwiąca w inicjatywach Akademii Orange pozwala rozwijać się dzieciom i pobudzać ich ogromny potencjał. Kluczową rolę odgrywają animatorzy, będący dla młodych ludzi swoistymi mentorami, którzy dzielą się z dziećmi i młodzieżą swoją pasją – są po prostu partnerami w działaniu. Liderzy i społecznicy z całego kraju, te wyjątkowe osoby i instytucje, udowadniają ciężką pracą, że można pobudzić i wykorzystać tkwiące w młodych ludziach talenty. W ten sposób zamienia się nie tylko oblicze lokalnej społeczności, ale też całej Polski. 

Pozdrawiam Państwa bardzo serdecznie i życzę, by rozpoczynające się właśnie Warsztaty stały się miejscem wymiany doświadczeń i pomysłów, które staną się zaczynem nowych inicjatyw.