Menu rozwijane

20 lipca 2015

Do Uczestników Ceremonii

Wręczenia Nominacji Polskiej Reprezentacji

Olimpiad Specjalnych na Światowe

Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Los Angeles 2015

Szanowni Państwo,

Miło mi zwrócić się do wszystkich Państwa obecnych na uroczystości wręczenia polskim sportowcom nominacji na Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych Los Angeles 2015.

Gorąco gratuluję dzisiejszych nominacji olimpijskich. Po raz kolejny silna grupa polskich zawodników weźmie udział w sportowych zmaganiach. Wyzwania czekają teraz na Państwa za oceanem, w pięknym Mieście Aniołów. Jestem przekonana, że ten pobyt przyniesie wszystkim, nie tylko zawodnikom, ale także ich rodzinom, trenerom, organizatorom i wolontariuszom wiele radości i satysfakcji. Państwa wysiłek włożony w przygotowania do Igrzysk z całą pewnością okaże się owocny i zaprocentuje w postaci wymarzonych nagród. 

Pozdrawiam więc już dziś wszystkich naszych wspaniałych zawodników i życzę wielu zwycięstw oraz innych sukcesów, niekoniecznie związanych z otrzymaniem medalów. Sama obecność na Igrzyskach jest już ogromnym wyróżnieniem a zarazem możliwością sprawdzenia własnych umiejętności i wytrzymałości zarówno tej fizycznej, jak i psychicznej. Bardzo żałuję, że nie mogę wziąć udziału w dzisiejszym spotkaniu i uścisnąć wszystkich dłoni, ale proszę pamiętać, że jestem z Państwem duchem i myślami. Będę z daleka kibicowała naszej drużynie, a już teraz życzę szczęśliwego powrotu do kraju z uśmiechami na twarzach.