22.08.2014
Od kilku lat mam możliwość obserwowania zawodów i kibicowania tym zawodnikom. Piękne słowa przysięgi i czysta rywalizacja najlepiej oddają sportowego ducha Olimpiad Specjalnych - napisała Anna Komorowska.
20.08.2014
Jest mi niezmiernie miło patronować po raz drugi Międzynarodowemu Festiwalowi Kameralistyki Ensemble im. Księżnej Daisy, który wpisał się już w kalendarz ważnych wydarzeń kulturalnych Wałbrzycha i Dolnego Śląska - napisała Anna Komorowska.
04.07.2014
„Z dużym uznaniem odnoszę się do tej ważniej inicjatywy dla środowiska osób cierpiących na rzadkie choroby, dlatego z przekonaniem i bez wahania patronowałam zeszłorocznej edycji tej konferencji” – napisała Anna Komorowska.
04.07.2014
„Nauka języka to coś więcej niż zdobywanie wiedzy – to również lepsze rozumienie świata i ludzi oraz to, co wielki polski reporter i pisarz Ryszard Kapuściński nazywał »spotkaniem z Innym«” – napisała Anna Komorowska.
26.06.2014
Ostatnie dwudziestopięciolecie przyniosło wiele sukcesów w różnych dziedzinach na poziomie ogólnopolskim oraz lokalnym. Kobiety w tym czasie (…) odegrały ważną rolę i osiągnęły wiele w różnych dziedzinach życia - napisała Anna Komorowska.
13.06.2014
Festiwal Mistrzów Kodowania wykazuje też, że wykorzystanie nowoczesnych technologii w edukacji już dziś powoduje zmianę modelu przyswajania wiedzy przez uczniów i wspiera innowacyjność społeczną - napisała Anna Komorowska.
12.06.2014
Kongresy, w których uczestniczy liczne grono pielęgniarek, studentów i sympatyków zawodu, są znakomitą okazją, by poświęcić czas na omówienie żywotnych spraw dla środowiska, by zastanowić się nad potrzebami i problemami – napisała Anna Komorowska.
10.06.2014
„Tegoroczne rozgrywki po raz kolejny udowadniają, jaką wartość dla zawodników niepełnosprawnych ma aktywność fizyczna" - napisała Anna Komorowska
10.06.2014
"Chciałam pogratulować Polskiemu Czerwonemu Krzyżowi Jubileuszu 95-lecia istnienia. Nie ma większej od PCK i bardziej rozpoznawalnej organizacji w Polsce, która zajmuje się niesieniem pomocy ludziom" - napisała Anna Komorowska
06.06.2014
XV Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych, pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP, kończy tegoroczną edycję programu Szkoła z klasą 2.0. Program prowadzony jest przez Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej z Warszawy i Gazetę Wyborczą.
02.06.2014
„Mam głęboką nadzieję, że ta niezwykle cenna inicjatywa spełni oczekiwania wszystkich uczestników konferencji, a za każdym głosem pójdzie konstruktywne rozwiązanie, które polepszy warunki życia mieszkańców wsi”-napisała Anna Komorowska.
31.05.2014
„Cieszymy się wszyscy z dorobku ostatniego ćwierćwiecza, z tego, że dostaliśmy szansę na budowanie kraju, w którym można realizować pasje i angażować się społecznie na rzecz innych” - napisała Anna Komorowska.
29.05.2014
„Cieszę się, że inicjatorzy Nagrody nie ustają w poszukiwaniach wśród działaczy społecznych, przedstawicieli służby zdrowia, oświaty i opieki socjalnej osób, które kontynuują dzieło patronki (…) - napisała Anna Komorowska.
23.05.2014
„Warszawa jest miastem otwartym dla ludzi młodych i na inicjatywy kierowane do dzieci i młodzieży. Teatr i sztuka, w tym sztuka przeznaczona właśnie dla młodej widowni, ma w tym mieście piękną i bogatą historię" -napisała Anna Komorowska.
19.05.2014
„Cieszymy się wszyscy z dorobku ostatniego ćwierćwiecza, z tego, że dostaliśmy szansę na budowanie kraju, w którym można realizować swoje pasje i angażować się w budowanie społeczeństwa obywatelskiego”-napisała Anna Komorowska