25.01.2015
„Dzięki tej inicjatywie osoby niepełnosprawne mogą przede wszystkim podnieść własne kwalifikacje zawodowe. Wzięcie udziału w takich mistrzostwach pozwala im również uwierzyć w swoje siły (...) - napisała Anna Komorowska.
Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska udzieliła wywiadu red. Janinie Paradowskiej. Rozmowa została wyemitowana w telewizji Superstacja w wigilijny wieczór. Obejrzyj.
Za każdym razem sobie obiecuję, że kolejne święta będą przygotowane w spokojnej atmosferze. Wiadomo kiedy będą i można się do tego przygotować. Przyznaję, że coraz bardziej mi się to udaje - mówi Anna Komorowska w wywiadzie dla RMF FM.
10.12.2014
„Centrum, które powstało w przełomowych latach 90. z potrzeby znalezienia platformy społecznego porozumienia (…) stworzyło dogodne warunki dla mediacji i doradztwa w zapobieganiu, łagodzeniu i rozwiązywaniu konfliktów społecznych” – napisała Pierwsza Dama
06.12.2014
Dzięki Państwa szlachetnej, ogólnopolskiej inicjatywie i grze uzdolnione dzieci z uboższych środowisk spędzą wakacje na obozie pn. „Wakacje z Szachami” - napisała Pierwsza Dama.
04.12.2014
„Ogromnie cenię podjętą przez Fundację Synapsis inicjatywę Program Wczesnego Wykrywania Autyzmu" - napisała Anna Komorowska.
02.12.2014
"Są Państwo dla nas wszystkich przykładem, jak wytrwale i mimo przeciwności losu robić to, co uważa się za słuszne i potrzebne" - napisała Pierwsza Dama w liście do uczestników Gali Finałowej XII konkursu „Człowiek bez barier”
30.11.2014
Życzę Państwu, by ta szlachetna akcja rozsyłania kart św. Floriana, który patronuje przedsięwzięciu, wskrzesiła zapał wielu osób do czynienia dobra i była wstępem do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia - napisała Anna Komorowska.
Polacy za granicą są coraz bardziej cenieni, a ich wkład w życie krajów, w których mieszkają, jest bardziej dostrzegany - ocenia prezydentowa Anna Komorowska w rozmowie z Polską Agencją Prasową.
20.11.2014
„Dzięki zbiórce pieniężnej, uzyskanej z licytacji tego charytatywnego wydawnictwa, świetlice środowiskowe otrzymują wsparcie dla swoich podopiecznych. Doceniam Państwa zaangażowanie w prowadzenie tej akcji” – napisała Anna Komorowska.
06.11.2014
"Wyrazy szczególnego uznania należą się wszystkim tancerzom na wózkach za ich hart ducha, który umożliwia im realizację pasji i spełnianie marzeń" - napisała Anna Komorowska.
24.10.2014
Klub Nauczyciela Historii wspaniale mobilizuje nauczycieli otwartych na wymianę doświadczeń oraz wspiera zainteresowania historyczne i pasje pedagogiczne tego środowiska. Zaangażowanie Klubu zasługuje na najwyższe słowa uznania – napisała Anna Komorowska.
20.10.2014
Polskie biblioteki działają coraz nowocześniej i coraz lepiej służą społeczeństwu. (…) Czytelnicy mogą wreszcie po prostu spędzić w bibliotece wolny czas, mają miejsce na spotkania – napisała Anna Komorowska.
15.10.2014
„Cieszę się, że kontynuują Państwo tę niezwykle cenną inicjatywę, dzięki której osoby niepełnosprawne, obdarzone talentami artystycznymi, mogą zaprezentować swoje umiejętności przed szeroką publicznością”- napisała Anna Komorowska.
Mogę oce­niać pre­zy­den­tu­rę mo­je­go męża jako wy­bor­ca, bo gło­so­wa­łam na niego z przekonaniem. Ale waż­niej­sze od moich ocen są oceny Po­la­ków - powiedziała Małżonka Prezydenta RP w wywiadzie dla Onet.pl.