13.10.2014
"Cały Państwa dorobek i osiągnięcia stanowią na pewno powód do wielkiej dumy. Jestem pewna, że placówka będzie nadal wspaniale się rozwijać” – napisała Anna Komorowska.
08.10.2014
Dziękuję Laureatom – Lodołamaczom, którzy swoją biznesową energią poprawiają i ułatwiają codzienność ludziom najbardziej tego potrzebującym - napisała Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska do czestników Gali Konkursu Lodołamacze 2014.
03.10.2014
„Kreowanie, ale przede wszystkim możliwość wdrożenia w życie ciekawych projektów edukacyjnych to dobry start w przedsiębiorczość oraz nawiązywanie relacji z lokalną społecznością" - napisała Anna Komorowska.
02.10.2014
„Ostatnie 25 lat to nie tylko w polityce, ale i na polskiej scenie złotniczej, wyjątkowy czas: czas zmian rynkowych, ale także sposobu myślenia o biżuterii i jej tworzeniu, edukacji złotniczej, prezentacji siebie i dokonań” – napisała Anna Komorowska
28.09.2014
„Cieszę się bardzo, że w zeszłej dekadzie NSZZ Policjantów nawiązał do tradycji i przywrócił pielgrzymkę policyjną na Jasną Górę, która z roku na rok zrzesza coraz więcej policjantów z rodzinami” – napisała Anna Komorowska.
26.09.2014
„Ostatnie dwudziestopięciolecie przyniosło wiele sukcesów w różnych dziedzinach na poziomie ogólnopolskim oraz lokalnym. Kobiety w tym czasie (…) odegrały ważną rolę i osiągnęły wiele w różnych dziedzinach życia”- napisała Anna Komorowska.
23.09.2014
„Jednym z najważniejszych praw człowieka jest prawo do życia w środowisku wolnym od przemocy i wzrastanie w poczuciu miłości, godności i bezpieczeństwa” – napisała Anna Komorowska.
20.09.2014
„Takie kobiece spotkania są bardzo cenne, dlatego z całego serca dziękuję za tę inicjatywę” – napisała Anna Komorowska.
19.09.2014
„Cieszymy się bardzo, że pięć lat temu Puck zyskał dom, który stał się miejscem wszechstronnej pomocy i ogromnego wsparcia dla wszystkich jego mieszkańców” - napisała Anna Komorowska.
19.09.2014
„Cieszę się, że w Polsce istnieje forum, na którym zdolna młodzież ma możliwość spotkać się i poznać, a przede wszystkim wysłuchać ciekawych, wybiegających poza szkolny schemat, wykładów z dziedziny matematyki” – napisała Anna Komorowska.
11.09.2014
Sympozja takie są niezmiernie potrzebne, przede wszystkim w środowisku specjalistów, choć też mają znaczenie społeczne. Rozwój i osiągnięcia współczesnej rehabilitacji przekładają się bowiem na stan zdrowia wszystkich - napisała Anna Komorowska.
Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska w wywiadzie dla TVP Info zapowiedziała trzecią edycję Konkursu dla samorządów Dobry Klimat dla Rodziny o Nagrodę Pary Prezydenckiej.
08.09.2014
Z przyjemnością objęłam patronatem to ważne wydarzenie, chcąc podkreślić uznanie dla organizatorów, którzy dołożyli starań, by umożliwić kobietom z różnych krajów świata wzięcie udziału w tych niezwykle widowiskowych zawodach – napisała Anna Komorowska.
06.09.2014
„Cieszę się, że pierwszy, ubiegłoroczny Kongres Kobiet Śląska Cieszyńskiego, który zgromadził blisko 500 uczestniczek, okazał się niezwykle potrzebnym forum wymiany poglądów i kreowania nowych, oczekiwanych inicjatyw (...)" - napisała Anna Komorowska.
Na pewno będę tu wracała, bo to miejsce wywołuje wiele wspomnień - mówi o Europejskim Centrum Solidarności Anna Komorowska w Radiu Gdańsk. Pierwsza Dama towarzyszyła Prezydentowi RP w uroczystym otwarciu gdańskiego muzeum.