O roli i obowiązkach Pierwszej Damy, akcji Narodowego Czytania, wrażeniach z premiery filmu „Lech Wałęsa. Człowiek z nadziei” - mówi Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska w wywiadzie dla serwisu Wiadomosci24.pl.
Polacy mieszkający poza granicami kraju są doskonałymi ambasadorami Polski i robią wiele dobrego dla polskiej sprawy – podkreśliła Pierwsza Dama w programie „Polacy tu i tam” w TVP Polonia. W rozmowie też o spotkaniach z Polonią i promocji kraju.
Małżonka Prezydenta RP była gościem programu „Sygnały Dnia”. Z Zuzanną Dąbrowską rozmawiała o kondycji współczesnej polskiej rodziny, o macierzyństwie i ojcostwie , a także o prezydenckim konkursie „Dobry Klimat dla Rodziny”.
W rozmowie z TVP Info Anna Komorowska przekonywała, że władze samorządowe powinny wsłuchiwać się w oczekiwania mieszkańców. Dodała, że dobry klimat dla rodziny zatacza coraz szersze kręgi.
Bardzo często mam satysfakcję rodzicielską; prowadzenie domu to praca przez 24 godziny - mówi Pierwsza Dama Anna Komorowska w wywiadzie dla RMF FM. - Trud rodzicielski powinien być doceniony, co zresztą ma miejsce w Kancelarii Prezydenta - dodaje.
Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska w wywiadzie dla najnowszego numeru kwartalnika "NeuroPozytywni" mówi o roli Pierwszej Damy, swojej działalności, patronatach i wspieraniu akcji charytatywnych.
Pierwsza dama Anna Komorowska w wywiadzie dla kwartalnika "Polish Food" mówi o polskiej kuchni oraz tradycjach kulinarnych. Małżonka Prezydenta RP objęta Honorowym Patronatem projekt „Cook It Raw" czyli „Gotowanie u źródeł".
Kampania „Sprawdź czy jesteś świadomym rodzicem” została objęta honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Anny Komorowskiej. Pierwsza Dama odpowiada na pytania kim jest świadomy rodzic oraz co jest najważniejsze w wychowywaniu dzieci.
Anna Komorowska w wywiadzie dla PAP mówi o wspieraniu rodzin, szczególnie wielodzietnych i zastępczych, urlopach rodzicielskich, in vitro, zaangażowaniu w profilaktykę prozdrowotną, sprawy kultury oraz roli Pierwszej Damy.
- Cieszy mnie, że zwyczaj zbierania ziół i układania kwietnych bukietów w Święto Matki Boskiej Zielnej przywracany jest m. in. przez stowarzyszenie Instytut Dziedzictwa - podkreśliła Pierwsza Dama w "Gazecie Wyborczej". O tradycji mówiła też dla TVP Info.
Rola żony, matki, zwłaszcza przy większej liczbie dzieci, to iście menedżerska praca. Warto ją doceniać - mówi "Newsweekowi" Pierwsza Dama Anna Komorowska.
26.04.2012
Wywiad z Pierwszą Damą Anną Komorowską został wyemitowany w programie "Minęła dwudziesta" TVP Info 26 kwietnia br.
Pierwsza Dama Anna Komorowska w programie „Minęła dwudziesta” TVP Info o wizytach w Japonii i Portugalii, promocji polskiej kultury za granicą oraz sytuacji kobiet w Polsce.
14.04.2012
Cesarzowa jest bardzo otwartą, ciepłą, pełną życzliwości osobą - wspomina Pierwsza Dama swoją audiencję u Cesarzowej Japonii. Posłuchaj wywiadu Anny Komorowskiej dla Programu III Polskiego Radia.
Pierwszy raz przekroczyłam próg Belwederu na początku sierpnia 2010 roku, żeby zobaczyć jak tu wszystko wygląda - mówi Anna Komorowska w rozmowie z Martą Grzywacz w audycji RMF Extra.