Małżonka Prezydenta RP ofiarowała dary na aukcje charytatywne w 2007 r.:

  • na zorganizowaną przez Fundację SYNAPSIS dziesiątą charytatywną aukcję bombek w Warszawie 16 grudnia 2007 r. – własnoręcznie malowane bombki.
  • na zorganizowaną przez Program III Polskiego Radia aukcję w ramach akcji „Idą Święta” 21 grudnia 2007 r. – kaczkę witrażową z kolekcji Pani Prezydentowej Marii Kaczyńskiej oraz czapkę – uszankę, którą Prezydent RP Lech Kaczyński otrzymał od przedstawicielki Misji Doradczej podczas wizyty na Ukrainie. Podarowane przez Parę Prezydencką przedmioty zlicytowano na kwotę 7.500 PLN, która zostanie przekazana na rzecz rodzinnych domów dziecka.
  • na zorganizowaną przez Kancelarię Prawną Bramorski Szermach Okorowska we Wrocławiu aukcję 5 grudnia 2007 r. – wieczne pióro i wizytownik z autografem Pani Prezydentowej Marii Kaczyńskiej. Uzyskany dochód zostanie przekazany na rzecz małych pacjentów pozostających pod opieką Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej Akademii Medycznej we Wrocławiu. (Kliknij, żeby pobrać list z podziękowaniami)
  • na zorganizowaną przez Zarząd Diecezjalny Akcji Katolickiej Archidiecezji Warmińskiej IX Wentę Dobroczynną 19 lutego 2007 r. – wieczne pióro z autografem Pani Prezydentowej. Uzyskany z aukcji dochód będzie przekazany na wyposażenie sali rehabilitacyjnej i warsztaty terapii zajęciowej dla osób pozostających pod opieką Stowarzyszenia na rzecz Osób Niepełnosprawnych i ich Rodzin. (Kliknij, żeby pobrać list z podziękowaniami)
  • na zorganizowaną przez Starostwo Powiatowe w Kłodzku oraz Dyrekcję Hotelu Metro w Boguszynie aukcję podczas Balu Charytatywnego 10 lutego 2007 r. – wieczne pióro z autografem Pani Prezydentowej. Uzyskany dochód z aukcji zostanie przekazany na zakup protezy dla 1,5 rocznej Wiktorii (Kliknij, żeby pobrać list z podziękowaniami)
  • na zorganizowaną przez Powiatowe Centrum Rodzinie w Busku-Zdroju aukcję podczas IV Balu Dobroczynnego 10 lutego 2007 r. – wieczne pióro z autografem Pani Prezydentowej. Uzyskany dochód wesprze zorganizowanie letniego wypoczynku dla dzieci z ubogich rodzin z powiatu buskiego. (Kliknij, żeby pobrać list z podziękowaniami)
  • na zorganizowaną przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Nadzieja” w Łęczycach aukcję podczas Dożynek Gminnych 16 września 2007 r. – wieczne pióro z autografem Pani Prezydentowej. Uzyskany dochód będzie przeznaczony na pokrycie kosztów systematycznej rehabilitacji domowej małych pacjentów i młodzieży pozostających pod opieką stowarzyszenia.