Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Czwartek, 6 grudnia 2018

Ubieranie choinki w Ciechocińskim Dworku

  |   Z Inicjatywy Kancelarii Prezydenta RP w Ciechocińskim Dworku odbyło się wspólne ubieranie choinki Z Inicjatywy Kancelarii Prezydenta RP w Ciechocińskim Dworku odbyło się wspólne ubieranie choinki Z Inicjatywy Kancelarii Prezydenta RP w Ciechocińskim Dworku odbyło się wspólne ubieranie choinki Z Inicjatywy Kancelarii Prezydenta RP w Ciechocińskim Dworku odbyło się wspólne ubieranie choinki Z Inicjatywy Kancelarii Prezydenta RP w Ciechocińskim Dworku odbyło się wspólne ubieranie choinki Z Inicjatywy Kancelarii Prezydenta RP w Ciechocińskim Dworku odbyło się wspólne ubieranie choinki Z Inicjatywy Kancelarii Prezydenta RP w Ciechocińskim Dworku odbyło się wspólne ubieranie choinki

Z Inicjatywy Kancelarii Prezydenta RP w Ciechocińskim Dworku odbyło się wspólne ubieranie choinki. Panie z Klubu Seniora ,,Uśmiech'' z Warszawy wykonały własnoręcznie 100 biało-czerwonych bombek z okazji uczczenia 100-lecia odzyskania niepodległości. 

 

Do wspólnego ubierania zaprosili seniorów z Ciechocińskiego Klubu „Niezapominajka” oraz dzieci i młodzież z klas: IB i VIB Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. 

 

Po wspólnym ubraniu choinki, wszyscy połamali się opłatkiem oraz wysłuchali okolicznościowego występu patriotyczno-kolędowego zespołu Waldemara Gmińskiego z Ciechocińskiego Klubu Seniora.

 

Wśród zaproszonych gości był ks. Robert Nawrocki - wikariusz z Kolegiaty Św. Apostołów Piotra i Pawła oraz Burmistrz Ciechocinka Leszek Dzierżewicz, który obdarował gości z Warszawy specjalnymi pamiątkami z uzdrowiska.  Wszyscy uczestnicy otrzymali świąteczne upominki z Dworku Prezydenta RP. 

 

Na zakończenie dzieci otrzymały słodycze, a dorośli barszcz z pasztecikiem ufundowany przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ciechocinku.
 

Poleć znajomemu