Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Poniedziałek, 12 października 2015

Spotkanie z organizatorami Dożynek Prezydenckich w Spale

  |   Spotkanie z osobami zaangażowanymi w organizację tegorocznych Dożynek Spotkanie z osobami zaangażowanymi w organizację tegorocznych Dożynek Spotkanie z osobami zaangażowanymi w organizację tegorocznych Dożynek Spotkanie z osobami zaangażowanymi w organizację tegorocznych Dożynek

W poniedziałek Para Prezydencka podziękowała osobom zaangażowanym w organizację tegorocznych Dożynek. Podczas spotkania w Pałacu Prezydenckim Andrzej Duda podkreślił, że dla niego i jego małżonki była to szczególna okazja do spotkania z rolnikami z całej Polski i podziękowania im za całoroczny trud. Jak mówił, nie byłoby to możliwe bez zaangażowania wielu instytucji i firm, które wsparły Kancelarię Prezydenta w przygotowaniu uroczystości.

 

Otwierając spotkanie minister Małgorzata Sadurska dziękowała organizatorom i współorganizatorom Dożynek za ich wysiłek w, jak podkreśliła, perfekcyjne przygotowane wydarzenie. Wręczyła też dyplomy – podziękowania od Prezydenta RP.

 

Ogólnopolskie Dożynki Prezydenckie w Spale są szczególną formą podziękowania Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej rolnikom za plony i owoce ich całorocznej pracy. Każde Dożynki, a szczególnie Prezydenckie, to okazja do budowania wspólnoty dumnej ze swej przeszłości i tradycji.

 

W spotkaniu w Pałacu Prezydenckim wzięło udział ponad 200 osób wspierających Kancelarię Prezydenta RP w organizacji Dożynek Prezydenckich Spała 2015.

Poleć znajomemu