przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 23 czerwca 2016

Oświadczenie KPRP w sprawie publikacji portalu Natemat.pl

Portal Natemat.pl opisał sprawę dokumentu, zamieszczonego na Twitterze przez Jana Kunerta, dotyczącego prawa łaski. Poniżej oświadczenie KPRP w tej sprawie. 
Wtorek, 21 czerwca 2016

Rok 1956 w Polsce i na Węgrzech – okolicznościowa lekcja w Belwederze

W Belwederze odbyła się we wtorek ostatnia w tym roku szkolnym okolicznościowa lekcja dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych, poświęcona tematyce roku 1956 i wydarzeń, jakie miały miejsce w czerwcu w Poznaniu oraz na jesieni w Budapeszcie. 
Piątek, 10 czerwca 2016

VII Warszawski Piknik Archiwalny

11 czerwca 2016 roku ( sobota), Archiwum Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, po raz szósty, weźmie udział w VII Warszawskim Pikniku Archiwalnym. Impreza ta poświęcona jest uczczeniu święta Międzynarodowego Dnia Archiwów, przypadającego na 9 czerwca. 
Czwartek, 9 czerwca 2016

Debata KPRP „Bezpieczne rozwiązanie problemu kredytów walutowych” 

- Kredyty walutowe były ogromnym impulsem dla gospodarki - ocenili przedstawiciele banków. Reprezentanci kredytobiorców zarzucali bankom przerzucenie na nich całego ryzyka walutowego. UOKiK: Przyszła ustawa ws. frankowiczów musi rozwiązać całość problemu. 
Wtorek, 7 czerwca 2016

Zespół niezależnych ekspertów proponuje rozwiązania ws. kredytów frankowych

Projekt ustawy dotyczący frankowiczów zapewnia bezpieczeństwo zarówno dla kredytobiorców, jak i kredytodawców - powiedział we wtorek na konferencji prasowej prof. Witold Modzelewski, członek zespołu ekspertów, którzy pracowali nad tzw. ustawą frankową. 
Sobota, 4 czerwca 2016

Obraz „Gęsiarka” powrócił do Pałacu Prezydenckiego 

Obraz „Gęsiarka” Romana Kochanowskiego z 1881 roku ponownie znajduje się w Pałacu Prezydenckim. O powrocie skradzionego dzieła poinformował w sobotę dyrektor Biura Prasowego KPRP Marek Magierowski. 
Piątek, 20 maja 2016

Lekcja o barwach i symbolach narodowych w Pałacu Prezydenckim 

Dotycząca barw i symboli narodowych lekcja historii dla licealistów odbyła się w piątek w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Flaga państwowa to symbol wspólnoty, patriotyzmu i tożsamości Polaków - napisał Andrzej Duda w liście skierowanym do uczniów. 
Wtorek, 12 kwietnia 2016

Porozumienie pomiędzy Kancelarią Prezydenta a Ruchem Społecznym im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego

W Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie Szefa KPRP Małgorzaty Sadurskiej oraz Prezesa Ruchu Społecznego im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego Marty Kaczyńskiej, podczas którego podpisane porozumienie dotyczące współpracy. 
1 POPRZEDNIA 3456789  9
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.