przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 2 grudnia 2015

Wspólne oświadczenie Kancelarii Prezydenta RP i przedstawicieli kredytobiorców

Kancelaria Prezydenta RP kontynuuje prace nad regulacją mającą na celu systemowe rozwiązanie problemu tzw. kredytów indeksowanych i denominowanych do walut obcych. 
Wtorek, 1 grudnia 2015

Marek Magierowski nowym dyrektorem Biura Prasowego KPRP

Marek Magierowski jest od 1 grudnia nowym dyrektorem Biura Prasowego Kancelarii Prezydenta RP. Zastąpił na tym stanowisku Katarzynę Adamiak-Sroczyńską. 
Czwartek, 19 listopada 2015

Raport otwarcia Kancelarii Prezydenta RP   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/X7NR1MnsrtY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Pałac Prezydencki
Celem raportu jest przedstawienie stanu Kancelarii Prezydenta RP na 6 sierpnia 2015 r. Dokument zawiera wnioski i rekomendacje dotyczące działań koniecznych do podjęcia w celu stworzenia optymalnych warunków działania Urzędu. 
Piątek, 23 października 2015

Komunikat Kancelarii Prezydenta RP

Niektóre tureckie portale internetowe opublikowały 22 października tekst o rzekomych wypowiedziach prezydenta Andrzej Dudy na temat stosunków polsko-ukraińskich. wypowiedzi prezydenta RP, które zostały zamieszczone we wspomnianych relacjach, są zmyślone 
Czwartek, 22 października 2015

Komunikat Kancelarii Prezydenta RP

W ramach realizacji przedwyborczych zobowiązań prezydenta Andrzeja Dudy, w Kancelarii Prezydenta trwają prace nad rozwiązaniem problemów osób posiadających kredyty mieszkaniowe, w szczególności denominowane i indeksowane do walut innych niż waluta polska. 
Poniedziałek, 12 października 2015

Spotkanie z organizatorami Dożynek Prezydenckich w Spale

W poniedziałek w Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie Pary Prezydenckiej z organizatorami spalskiego Święta Plonów. 
Niedziela, 4 października 2015

Koncert młodych pianistów w Dworku Prezydenta RP w Ciechocinku

W niedzielę odbył się kolejny koncert w Dworku Prezydenta RP w Ciechocinku. Zgromadzona na tarasie publiczność wysłuchała koncertu trojga młodych, ale już utytułowanych pianistów, uczniów Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia w Bydgoszczy. 
Niedziela, 13 września 2015

Koncert Pawła Wakarecego w Ciechocinku

W niedzielę 13 września br. odbył się kolejny z cyklu letnich koncertów fortepianowych w Ciechocinku. Paweł Wakarecy, absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, laureat wielu nagród, wykonał utwory Fryderyka Chopina. 
1 POPRZEDNIA 3456789  9
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.