Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
        01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30                
Środa, 20 września 2017
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

Wizyta prezydenta w USA  

Drugiego dnia wizyty w USA Andrzej Duda spotkał się m.in. z Sekretarzem Generalnym ONZ oraz amerykańską Polonią. Wcześniej odbył rozmowę z przedstawicielami amerykańskich equity firms i odwiedził naukowców w Fundacji Kościuszkowskiej.Czytaj więcej o: "Wizyta prezydenta w USA"

Środa, 20 września 2017
 1. Kancelaria
 2. Referendum konsultacyjne
 3. Aktualności

Minister Mucha: Debaty przedreferendalne to badanie opinii ws. zmian w konstytucji

Debaty w regionach, odbywające się w ramach kampanii społeczno-informacyjnej przed referendum konstytucyjnym, to badanie opinii ws. zmian w konstytucji - powiedział w środę pełnomocnik prezydenta ds. referendum ws. zmian w konstytucji Paweł Mucha.Czytaj więcej o: "Minister Mucha: Debaty przedreferendalne to badanie opinii ws. zmian w konstytucji"

Środa, 20 września 2017
 1. Kancelaria
 2. Narodowa Rada Rozwoju
 3. Aktualności

Jubileuszowa Konferencja Instytutu Polityki Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego

Dr hab. Marek Rymsza, koordynator Sekcji „Polityka Społeczna, Rodzina Narodowej Rady Rozwoju” uczestniczył – w imieniu Kancelarii Prezydenta RP - w Jubileuszowej Konferencji Instytutu Polityki Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego.Czytaj więcej o: "Jubileuszowa Konferencja Instytutu Polityki Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego"

Środa, 20 września 2017
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

O teatrze w Belwederze  

Debata ,,Teatr polski – tradycja i przyszłość” odbyła się w środę w Belwederze. Uczestniczyli w niej przedstawiciele świata literatury i teatru. - Polski teatr afirmuje wspólnotę narodową i dlatego rodzi takie emocje – mówił minister Wojciech Kolarski.Czytaj więcej o: "O teatrze w Belwederze"

Środa, 20 września 2017
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Krzysztof Szczerski: Wystąpienia prezydentów Polski i USA na forum ONZ współbrzmiały ze sobą

Wystąpienia prezydentów Polski i USA podczas sesji ONZ w Nowym Jorku współbrzmiały ze sobą; kiedy się ich słucha można zauważyć wspólną oś, która pokazuje dlaczego amerykańska i polska polityka w wielu momentach są sobie bliskie - mówi Krzysztof SzczerskiCzytaj więcej o: "Krzysztof Szczerski: Wystąpienia prezydentów Polski i USA na forum ONZ współbrzmiały ze sobą"

Środa, 20 września 2017
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Mucha: Bardzo dobre wystąpienie prezydenta w ONZ

Bardzo dobre wystąpienie pana prezydenta Andrzej Dudy na Sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ; trzeba się cieszyć, że polski głos jest dostrzegany w Ameryce - podkreślił w środę wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha.Czytaj więcej o: "Minister Mucha: Bardzo dobre wystąpienie prezydenta w ONZ"

Poleć znajomemu