Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
      01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
26 27 28                      
Czwartek, 8 lutego 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Szczerski: Nowela ustawy o IPN nie ma drugiego dna

Nowela ustawy o IPN nie ma drugiego dna, jest konkretna i powiela pomysły istniejące w innych krajach - podkreślił minister Krzysztof Szczerski. Jak dodał, Prezydent umożliwił rozmowę o jej założeniach i wykładni, która jest "wykładnią uczciwą".Czytaj więcej o: "Minister Szczerski: Nowela ustawy o IPN nie ma drugiego dna"

Czwartek, 8 lutego 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

„Przestrzeganie prawa międzynarodowego to warunek pokoju” PL/ENG

Sprawa pokoju na Półwyspie Koreańskim jest dla Polski bardzo istotna, a przestrzeganie prawa międzynarodowego to podstawowy warunek pokoju – mówił Prezydent Andrzej Duda w rozmowie z Prezydentem Republiki Korei Moon Jae-inem.Czytaj więcej o: "„Przestrzeganie prawa międzynarodowego to warunek pokoju” PL/ENG"

Czwartek, 8 lutego 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

Prezydent RP Honorowym Obywatelem Seulu PL/ENG  

Przebywający w Republice Korei Prezydent Andrzej Duda odebrał tytuł Honorowego Obywatela Seulu i rozmawiał też z burmistrzem miasta Park Won-soonem. Polski prezydent opowiedział się za pogłębianiem współpracy w dziedzinie innowacyjnej gospodarki.Czytaj więcej o: "Prezydent RP Honorowym Obywatelem Seulu PL/ENG"

Czwartek, 8 lutego 2018
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Medale dla zasłużonych pracowników Archiwów Państwowych

W imieniu Prezydenta RP, Grażyna Ignaczak-Bandych, Dyrektor Generalny KPRP, wręczyła Medale za Długoletnią Służbę zasłużonym pracownikom Archiwów Państwowych za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej.Czytaj więcej o: "Medale dla zasłużonych pracowników Archiwów Państwowych"

Czwartek, 8 lutego 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta do Laureata XIX edycji Nagrody im. prof. Aleksandra Gieysztora

Odcisnął Pan piętno swojej sztuki i estetycznej wrażliwości w przestrzeni sakralnej, publicznej i prywatnej w wielu miejscowościach w Polsce i na świecie - napisał Andrzej Duda w liście do prof. Leona Tarasiewicza. List odczytał Andrzej Waśko.Czytaj więcej o: "List Prezydenta do Laureata XIX edycji Nagrody im. prof. Aleksandra Gieysztora"

Czwartek, 8 lutego 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Szczerski: W Seulu o bezpieczeństwie i partnerstwie gospodarczym

Sytuacja bezpieczeństwa na Półwyspie Koreańskim i kwestie współpracy gospodarczej były głównymi tematami rozmowy Prezydenta Andrzeja Dudy z Prezydentem Republiki Korei – podsumował Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski.Czytaj więcej o: "Minister Szczerski: W Seulu o bezpieczeństwie i partnerstwie gospodarczym"

12  
Poleć znajomemu