Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
      01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
26 27 28                      
Środa, 14 lutego 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Spotkanie Prezydenta z Przewodniczącym Senatu Francji PL/ENG

Prezydent RP Andrzej Duda przyjął w środę przebywającego w Polsce Przewodniczącego Senatu Republiki Francuskiej Gerarda Larchera. Politycy rozmawiali o relacjach dwustronnych, wyrazili także nadzieję na podniesienie poziomu współpracy gospodarczej.Czytaj więcej o: "Spotkanie Prezydenta z Przewodniczącym Senatu Francji PL/ENG"

Środa, 14 lutego 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

„Prezydent jedzie na Litwę z wolą podkreślenia wspólnych interesów”

Prezydent Andrzej Duda udaje się w czwartek na Litwę, gdzie weźmie udział w obchodach 100. rocznicy odbudowy Państwa Litewskiego. Z Prezydent Dalią Grybauskaitė będzie rozmawiał o sytuacji Polaków na Litwie, współpracy dwustronnej oraz w UE i NATO.Czytaj więcej o: "„Prezydent jedzie na Litwę z wolą podkreślenia wspólnych interesów”"

Środa, 14 lutego 2018
 1. Kancelaria
 2. Narodowa Rada Rozwoju
 3. Aktualności

Prezydent: Pacjenci podmiotem służby zdrowia  

Pacjenci są podmiotem służby zdrowia - powiedział w środę Prezydent Andrzej Duda. Dodał, że oczekiwanie zwiększenia nakładów na ochronę zdrowia jest częstym postulatem środowisk pacjenckich, a dyskusja o finansach i modelu opieki trwa nie tylko w Polsce.Czytaj więcej o: "Prezydent: Pacjenci podmiotem służby zdrowia"

Środa, 14 lutego 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta do uczestników Dnia Polskiego podczas XXIII Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang

„Cieszę się, że obok umiejętności naszych znakomitych zawodników mogą Państwo poznać talent i potencjał polskich muzyków młodego pokolenia” - napisał Prezydent Andrzej Duda w liście odczytanym przez ministra Adama Kwiatkowskiego.Czytaj więcej o: "List Prezydenta do uczestników Dnia Polskiego podczas XXIII Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang"

Środa, 14 lutego 2018
 1. Kancelaria
 2. Referendum konsultacyjne
 3. Aktualności

Zapraszamy na otwartą debatę regionalną „Wspólnie o Konstytucji” do Białegostoku

Już 19 lutego zapraszamy na kolejne spotkanie w cyklu debat „Wspólnie o Konstytucji”. W Białymstoku minister Paweł Mucha z gośćmi dyskutować będzie o ,,Prawach emerytalnych i zabezpieczeniu społecznym w świetle Konstytucji RP”.Czytaj więcej o: "Zapraszamy na otwartą debatę regionalną „Wspólnie o Konstytucji” do Białegostoku"

Poleć znajomemu