Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
      01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31                
Sobota, 31 marca 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

Prezydent odwiedził pułkownika Tadeusza Bieńkowicza

Prezydent Andrzej Duda odwiedził w sobotę w Węgrzcach pod Krakowem pułkownika Tadeusza Bieńkowicza ps. Rączy, niezłomnego żołnierza okręgu nowogródzkiego Armii Krajowej, więzionego i skazanego przez komunistyczne władze na karę śmierci.Czytaj więcej o: "Prezydent odwiedził pułkownika Tadeusza Bieńkowicza"

Sobota, 31 marca 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Łapiński: Prezydent podjął decyzję ważną, ale też odważną

W sprawie tzw. ustawy degradacyjnej Prezydent podjął decyzję ważną, ale też odważną, mając świadomość, że reakcje mogą być różne, że spotka się i z krytyką, także ze strony osób z obozu, z którego się wywodzi - mówił minister Krzysztof Łapiński.Czytaj więcej o: "Minister Łapiński: Prezydent podjął decyzję ważną, ale też odważną"

Środa, 28 marca 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Łapiński: Kwestia zakupu systemu Patriot była na bieżąco omawiana z Prezydentem

Kwestia podpisania umowy na zakup systemu Patriot była na bieżąco omawiana z Prezydentem Andrzejem Dudą - powiedział w środę minister Krzysztof Łapiński. Podkreślił, że podpisanie umowy, to „dobry dzień dla Polski i polskiej obronności”.Czytaj więcej o: "Minister Łapiński: Kwestia zakupu systemu Patriot była na bieżąco omawiana z Prezydentem"

Środa, 28 marca 2018
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Zasłużeni dla odbudowy Prokuratorii Generalnej RP z odznaczeniami

W imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy zasłużonym dla odbudowy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej zostały wręczone odznaczenia państwowe. Uroczystość odbyła się w środę w Belwederze. Aktu dekoracji dokonał minister Andrzej Dera.Czytaj więcej o: "Zasłużeni dla odbudowy Prokuratorii Generalnej RP z odznaczeniami"

Środa, 28 marca 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Prezydent: Wkraczamy w nową erę obrony [PL/ENG]  

To niezwykły, historyczny moment; to wprowadzenie polskiej armii i Rzeczypospolitej Polskiej w zupełnie nowy świat supernowoczesnej technologii - powiedział Prezydent Andrzej Duda o podpisanej w Warszawie umowie na zakup systemu rakietowego Patriot.Czytaj więcej o: "Prezydent: Wkraczamy w nową erę obrony [PL/ENG]"

Wtorek, 27 marca 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

Prezydent Duda rozmawiał z Prezydentami Tadżykistanu i Gruzji [PL/ENG]

Prezydent Andrzej Duda, który odwiedził polskich żołnierzy w Afganistanie, w drodze powrotnej do Warszawy odwiedził Duszanbe i Tbilisi, gdzie rozmawiał z prezydentami Tadżykistanu i Gruzji.Czytaj więcej o: "Prezydent Duda rozmawiał z Prezydentami Tadżykistanu i Gruzji [PL/ENG]"

1234567  15
Poleć znajomemu