Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
            01 02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29 30            
Czwartek, 5 kwietnia 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Mucha: Prezydent jest konsekwentny, jeśli chodzi o potępienie okresu komunistycznego

Tzw. ustawa degradacyjna stawia w lepszej sytuacji prawnej zbrodniarzy stalinowskich niż członków WRON, w tym gen. Mirosława Hermaszewskiego - podkreślił w czwartek wiceszef KPRP Paweł Mucha, komentując decyzję Prezydenta o wecie do ustawy.Czytaj więcej o: "Min. Mucha: Prezydent jest konsekwentny, jeśli chodzi o potępienie okresu komunistycznego"

Czwartek, 5 kwietnia 2018
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Medale dla osób zasłużonych w branży gazowniczej

Podczas VI Kongresu Polskiego Przemysłu Gazowniczego i Jubileuszu 15-lecia Izby Gospodarczej Gazownictwa odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych osobom zasłużonym w branży gazowniczej. Odznaczenia wręczył minister Andrzej Dera.Czytaj więcej o: "Medale dla osób zasłużonych w branży gazowniczej"

Środa, 4 kwietnia 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Łapiński: Weto nie powinno przekreślać dobrej współpracy Prezydenta z PiS

Ustawa degradacyjna zakończyła się wetem, ale nie powinno ono w żaden sposób przekreślić dobrej współpracy Prezydenta Andrzeja Dudy z obozem rządzącym - uważa minister Krzysztof Łapiński. Jak dodał, do projektu ustawy prezydenccy prawnicy zgłaszali uwagi.Czytaj więcej o: "Minister Łapiński: Weto nie powinno przekreślać dobrej współpracy Prezydenta z PiS"

Wtorek, 3 kwietnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta z okazji wręczenia nagrody im. M. Nowakowskiego

Niech to wyjątkowe literackie osiągnięcie będzie inspiracją do dalszej twórczej pracy i otworzy nowe pisarskie perspektywy - napisał Prezydent z okazji wręczenia Nagrody Literackiej im. Marka Nowakowskiego, której laureatem jest Paweł Sołtys.Czytaj więcej o: "List Prezydenta z okazji wręczenia nagrody im. M. Nowakowskiego"

Wtorek, 3 kwietnia 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Prof. Andrzej Waśko na gali wręczenia nagrody im. Marka Nowakowskiego

Prof. Andrzej Waśko, Doradca Prezydenta RP uczestniczył w uroczystości wręczenia Nagrody Literackiej imienia Marka Nowakowskiego, gdzie odczytał List Prezydenta RP do organizatorów i uczestników gali. Tegorocznym laureatem został Paweł Sołtys.Czytaj więcej o: "Prof. Andrzej Waśko na gali wręczenia nagrody im. Marka Nowakowskiego"

Niedziela, 1 kwietnia 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Łapiński: Prezydent za dokonywaniem rozrachunków z przeszłością

Prezydent Andrzej Duda jest za dokonywaniem rozrachunków z przeszłością, także symbolicznych; tzw. ustawę degradacyjną zawetował z powodu jej mankamentów - podkreślił w niedzielę minister Krzysztof Łapiński.Czytaj więcej o: "Minister Łapiński: Prezydent za dokonywaniem rozrachunków z przeszłością"

1 POPRZEDNIA 10111213141516
Poleć znajomemu