Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
            01 02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29 30            
Piątek, 13 kwietnia 2018
  1. Aktualności
  2. Wydarzenia

Hołd dla ofiar zbrodni katyńskiej

W Dniu Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda złożył wieniec przed Pomnikiem Katyńskim w WarszawieCzytaj więcej o: "Hołd dla ofiar zbrodni katyńskiej"

Piątek, 13 kwietnia 2018
  1. Aktualności
  2. Ordery i odznaczenia

Odznaczenia państwowe dla zasłużonych dla rozwoju ruchu harcerskiego

Odznaczenia w imieniu Prezydenta wręczył minister Wojciech Kolarski podczas XVI Zjazdu Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, który odbywa się w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii.Czytaj więcej o: "Odznaczenia państwowe dla zasłużonych dla rozwoju ruchu harcerskiego"

Piątek, 13 kwietnia 2018
  1. Kancelaria
  2. Aktywność ministrów

Szef BBN w Hiszpanii rozmawiał o NATO i polityce obronnej UE

Przygotowania do szczytu NATO, komplementarność działań podejmowanych przez Sojusz i UE w sprawach obronności, utrzymanie jedności i więzi transatlantyckich to kwestie, na które zwrócił uwagę szef BBN Paweł Soloch podczas swojej wizyty w Hiszpanii.Czytaj więcej o: "Szef BBN w Hiszpanii rozmawiał o NATO i polityce obronnej UE"

Piątek, 13 kwietnia 2018
  1. Kancelaria
  2. Aktywność ministrów

Debata Belwederze: Rozwój innowacyjnych metod leczenia nowotworów w Polsce

Minister Andrzej Dera przewodniczył konferencji poświęconej rozwojowi protonoterapii w Polsce. Uczestnicy debaty, która odbyła się w Belwederze, zastanawiali się nad perspektywami rozwoju tej innowacyjnej technologii służącej do leczenia nowotworów.Czytaj więcej o: "Debata Belwederze: Rozwój innowacyjnych metod leczenia nowotworów w Polsce"

Piątek, 13 kwietnia 2018
  1. Kancelaria
  2. Aktywność ministrów

Minister Szczerski: Musimy pokazywać światu naszą historię

Padało wiele wyrazów wdzięczności dla Polski od ocalałych i przedstawicieli strony izraelskiej. Wiele osób mówiło o Prezydencie Polski jako o tym, który działa na rzecz przyjaźni polsko-żydowskiej – podkreśla Krzysztof Szczerski w rozmowie z wPolityce.pl.Czytaj więcej o: "Minister Szczerski: Musimy pokazywać światu naszą historię"

Piątek, 13 kwietnia 2018
  1. Kancelaria
  2. Aktywność ministrów

Pamięć o śp. Marii Kaczyńskiej

Na Krakowskim Przedmieściu pojawiły się tulipany, ulubione kwiaty Małżonki śp. Lecha Kaczyńskiego, jako wyraz pamięci o zmarłej Prezydentowej. Przed Pałacem Prezydenckim kwiaty złożyli ministrowie KPRP i Doradcy Prezydenta RP.Czytaj więcej o: "Pamięć o śp. Marii Kaczyńskiej"

12  
Poleć znajomemu