Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
            01 02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29 30            
Środa, 25 kwietnia 2018
 1. Kancelaria
 2. Referendum konsultacyjne
 3. Aktualności

Minister Mucha: fundamentalna jest kampania społeczna

To rzecz fundamentalna, żeby prowadzić w odpowiedni sposób kampanię społeczną dotyczącą referendum ws. konstytucji - powiedział w radiu Szczecin Pełnomocnik Prezydenta ds. referendum konsultacyjnego i Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha.Czytaj więcej o: "Minister Mucha: fundamentalna jest kampania społeczna"

Środa, 25 kwietnia 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Mucha: Prezydent liczy na nowe propozycje rządu dla niepełnosprawnych, które umożliwią porozumienie

Prezydent Andrzej Duda bardzo liczy na nowe propozycje strony rządowej dla niepełnosprawnych, które będą satysfakcjonujące i umożliwią porozumienie z protestującymi w Sejmie - powiedział w środę zastępca szefa Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha.Czytaj więcej o: "Minister Mucha: Prezydent liczy na nowe propozycje rządu dla niepełnosprawnych, które umożliwią porozumienie"

Środa, 25 kwietnia 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Krzysztof Szczerski: Przegłosowanie Polski doprowadziłoby do poważnego kryzysu w UE

Opozycja musi wznieść się ponad podziały polityczne, uznać, że pozycja Polski w UE w kontekście debaty budżetowej jest ważna z punktu widzenia interesu wszystkich Polaków i nie należy walczyć na tym polu z rządem - mówi w „RZ” Krzysztof Szczerski.Czytaj więcej o: "Krzysztof Szczerski: Przegłosowanie Polski doprowadziłoby do poważnego kryzysu w UE"

Środa, 25 kwietnia 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Szef Gabinetu Prezydenta na uroczystości z okazji Dnia ANZAC

Minister Krzysztof Szczerski złożył kwiaty przed Grobem Nieznanego Żołnierza podczas uroczystości upamiętniających rocznicę lądowania żołnierzy nowozelandzkich i australijskich na plażach półwyspu Gallipoli w Turcji 25 kwietnia 1915 r.Czytaj więcej o: "Szef Gabinetu Prezydenta na uroczystości z okazji Dnia ANZAC"

Środa, 25 kwietnia 2018
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Order Odrodzenia Polski został przekazany rodzinie śp. Zbigniewa Wodeckiego

25 kwietnia br. w siedzibie Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie odbyła się uroczystość przekazania Orderu Odrodzenia Polski - nadanego pośmiertnie śp. Zbigniewowi Wodeckiemu na ręce najbliższej rodziny artysty.Czytaj więcej o: "Order Odrodzenia Polski został przekazany rodzinie śp. Zbigniewa Wodeckiego"

Środa, 25 kwietnia 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Prezydent otworzy w czwartek w Warszawie 3. Polsko-Amerykański Szczyt Gospodarczy

Andrzej Duda otworzy w czwartek w Warszawie 3. Polsko-Amerykański Szczyt Gospodarczy, podczas którego podkreśli, że Polska i USA są partnerami w kwestii bezpieczeństwa i biznesu - zapowiedział Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski.Czytaj więcej o: "Prezydent otworzy w czwartek w Warszawie 3. Polsko-Amerykański Szczyt Gospodarczy"

12  
Poleć znajomemu