Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
            01 02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29 30 31          
Poniedziałek, 2 lipca 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

„Nie ma przyszłości Europy bez Polski”

Na Polsce spoczywa współodpowiedzialność za przyszłość Unii Europejskiej – mówił Prezydent Andrzej Duda, podczas spotkania z Ambasadorami Rzeczypospolitej Polskiej. - Nie ma przyszłości Europy bez Polski – ocenił.Czytaj więcej o: "„Nie ma przyszłości Europy bez Polski”"

Poniedziałek, 2 lipca 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie Prezydenta na spotkaniu z Ambasadorami RP

Dziękuję za wytężoną pracę na rzecz międzynarodowych interesów naszego kraju. Zapewniam o swoim uznaniu dla podejmowanych inicjatyw, które przyczyniają się do wzmacniania naszej pozycji na świecie - podkreślił Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Wystąpienie Prezydenta na spotkaniu z Ambasadorami RP"

Poniedziałek, 2 lipca 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Prezydent weźmie udział w Forum Regionów Trójmorza

W Jasionce koło Rzeszowa odbędzie się we wtorek - z udziałem Prezydenta RP - Forum Regionów Trójmorza. To pierwsze tego rodzaju wydarzenie organizowane w ramach Inicjatywy Trójmorza. Jego inicjatorami są same regiony.Czytaj więcej o: "Prezydent weźmie udział w Forum Regionów Trójmorza"

Poniedziałek, 2 lipca 2018
 1. Aktualności
 2. Nominacje

Zmiana na stanowisku „Pierwszego Żołnierza RP”

Nowym Szefem Sztabu Generalnego Prezydent RP mianował gen. Rajmunda Andrzejczaka. Ustępującego z tego stanowiska gen. Leszka Surawskiego Andrzej Duda odznaczył Krzyżem Komandorskim OOP.Czytaj więcej o: "Zmiana na stanowisku „Pierwszego Żołnierza RP”"

Poniedziałek, 2 lipca 2018
 1. Kancelaria
 2. Referendum konsultacyjne
 3. Aktualności

Prezydent spotkał się z marszałkiem Senatu

Prezydent Andrzej Duda spotkał się w poniedziałek z marszałkiem Senatu Stanisławem Karczewskim ws. referendum konstytucyjnego. Ustalono, że wniosek Prezydenta o referendum będzie rozpatrywany na ostatnim posiedzeniu Senatu w lipcu.Czytaj więcej o: "Prezydent spotkał się z marszałkiem Senatu"

Poniedziałek, 2 lipca 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Surówka-Pasek: Jeśli sędzia nie złożył oświadczenia przechodzi w stan spoczynku z mocy prawa

Wobec sędziów SN, którzy skończyli 65 lat i nie złożyli oświadczenia o woli dalszego orzekania, prezydent nie wydaje żadnego postanowienia. Przechodzą oni w stan spoczynku z mocy prawa - powiedziała minister Anna Surówka-Pasek.Czytaj więcej o: "Min. Surówka-Pasek: Jeśli sędzia nie złożył oświadczenia przechodzi w stan spoczynku z mocy prawa"

Poleć znajomemu