Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
          01 02 03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30              
Środa, 12 września 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Sala Orderu Orła Białego w Pałacu Prezydenckim

– Cieszę się z pomysłu, aby w roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości najwyższe, a zarazem najstarsze – jak w przypadku Orderu Orła Białego – odznaczenia państwowe zostały w tak wyjątkowy sposób wyeksponowane – mówił Prezydent Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Sala Orderu Orła Białego w Pałacu Prezydenckim"

Środa, 12 września 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Wieniec od Prezydenta przy pomniku upamiętniającym Ryszarda Siwca [PL/ENG]

Minister Wojciech Kolarski - w 50. rocznicę śmierci Ryszarda Siwca, który zaprotestował przeciwko inwazji wojsk państw Układu Warszawskiego na Czechosłowację - złożył w imieniu Prezydenta RP wieniec przy pomniku upamiętniającym Ryszarda Siwca.Czytaj więcej o: "Wieniec od Prezydenta przy pomniku upamiętniającym Ryszarda Siwca [PL/ENG]"

Środa, 12 września 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Spotkanie nt. możliwości uratowania zakładu UniMould S.A z Pieńska

Dziś w Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie Prezydenta Andrzeja Dudy z przedstawicielami rządu oraz władz samorządowych. Tematem rozmowy była możliwości zachowania zakładu UniMould S.A.Czytaj więcej o: "Spotkanie nt. możliwości uratowania zakładu UniMould S.A z Pieńska"

Środa, 12 września 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Konferencja prasowa prezydenckich ministrów Krzysztofa Szczerskiego i Błażeja Spychalskiego [PL/ENG]

Głos Prezydenta ws. Unii Europejskiej i środowe spotkanie Andrzeja Dudy dot. możliwości uratowania zakładu w Pieńsku były tematami konferencji prasowej Szefa Gabinetu Prezydenta Krzysztofa Szczerskiego i Sekretarza Stanu w KPRP Błażeja Spychalskiego.Czytaj więcej o: "Konferencja prasowa prezydenckich ministrów Krzysztofa Szczerskiego i Błażeja Spychalskiego [PL/ENG]"

Środa, 12 września 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Szczerski: Prezydent udaje się na Łotwę na spotkanie tzw. Grupy Arraiolos [PL/ENG]

Prezydent udaje się na Łotwę na spotkanie tzw. Grupy Arraiolos, gdzie weźmie udział m.in. w dyskusji nt. społecznej odpowiedzi na możliwość manipulacji procesami politycznymi w krajach członkowskich przez siły zewnętrzne - zapowiedział minister Szczerski.Czytaj więcej o: "Minister Szczerski: Prezydent udaje się na Łotwę na spotkanie tzw. Grupy Arraiolos [PL/ENG]"

Środa, 12 września 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Paweł Mucha: Polacy oczekują sprawnie funkcjonującego Sądu Najwyższego

- Jesteśmy zdeterminowani, żeby wymiar sprawiedliwości w Polsce działał sprawnie - podkreślał w środę na antenie Radiowej Jedynki prezydencki minister Paweł Mucha.Czytaj więcej o: "Paweł Mucha: Polacy oczekują sprawnie funkcjonującego Sądu Najwyższego"

12  
Poleć znajomemu