Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
          01 02 03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30              
Niedziela, 30 września 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Mistrzostwo Świata - dosłownie i w przenośni!

Mistrzostwo Świata - dosłownie i w przenośni! Piękniej być nie mogło! Wiwat polscy Mistrzowie! Wiwat polscy Siatkarze! Wiwat Polska! Prezydent Andrzej Duda, w miejscowości Masłomiąca pod Krakowem, kibicował Polakom w finałowym meczu z Brazylią.Czytaj więcej o: "Mistrzostwo Świata - dosłownie i w przenośni!"

Niedziela, 30 września 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Halina Szymańska na uroczystości przy Mogile Zbiorowej Cywilnych Ofiar okupanta niemieckiego w Raciniewie

Szef KPRP minister Halina Szymańska wzięła udział w uroczystości patriotyczno-religijnej przy Mogile Zbiorowej Cywilnych Ofiar okupanta niemieckiego z okresu II wojny światowej w Raciniewie.Czytaj więcej o: "Minister Halina Szymańska na uroczystości przy Mogile Zbiorowej Cywilnych Ofiar okupanta niemieckiego w Raciniewie"

Niedziela, 30 września 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta na uroczystości przy Mogile Zbiorowej Cywilnych Ofiar okupanta niemieckiego w Raciniewie

Oddajemy hołd Ofiarom tej okrutnej zbrodni. Zginęli, bo byli Polakami i pragnęli wiernie trwać przy polskości. Ich patriotyczna postawa i męczeństwo nie będą zapomniane - napisał Prezydent w liście odczytanym przez minister Halinę Szymańską.Czytaj więcej o: "List Prezydenta na uroczystości przy Mogile Zbiorowej Cywilnych Ofiar okupanta niemieckiego w Raciniewie"

Sobota, 29 września 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta do uczestników akcji II Wakacje dla Bohatera

Akcja Wakacje dla Bohatera ma jednak wymiar szczególny. Jestem przekonany, że dla młodych ludzi spotkanie z uczestnikami będzie inspirującą przygodą, która wpłynie na ich przyszłe życie, postawy i wybory, na ich charakter i osobowość - napisał Prezydent.Czytaj więcej o: "List Prezydenta do uczestników akcji II Wakacje dla Bohatera"

Sobota, 29 września 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Szef KPRP gościem spotkania II Wakacje dla Bohatera

Szef Kancelarii Prezydenta RP Halina Szymańska wzięła udział w spotkaniu z kombatantami i weteranami walk o niepodległość Polski zorganizowanym w Międzyzdrojach w ramach akcji II Wakacje dla Bohatera.Czytaj więcej o: "Szef KPRP gościem spotkania II Wakacje dla Bohatera"

Piątek, 28 września 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Spotkanie Prezydenta Andrzeja Dudy z Szefami Obrony Państw NATO

Na Zamku Królewskim w Warszawie odbyło się spotkanie Prezydenta Andrzeja Dudy z Szefami Obrony Państw NATO. Prezydentowi towarzyszyła Pierwsza Dama, a także Szef BBN Paweł Soloch i Szef Ministerstwa Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak.Czytaj więcej o: "Spotkanie Prezydenta Andrzeja Dudy z Szefami Obrony Państw NATO"

1234567  26
Poleć znajomemu