Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
      01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30                  
Wtorek, 27 listopada 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

„Jeśli będą inicjatywy dot. sankcji wobec Rosji, Polska się w nie włączy” [PL/ENG]  

Para Prezydencka złożyła oficjalną wizytę w Bułgarii. Wśród tematów rozmów Prezydenta Andrzeja Dudy i Prezydenta Bułgarii Rumena Radewa znalazła się Ukraina. – Konieczne jest przywrócenie ładu na Morzu Azowskim – apelował Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "„Jeśli będą inicjatywy dot. sankcji wobec Rosji, Polska się w nie włączy” [PL/ENG]"

Wtorek, 27 listopada 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie podczas finisażu wystawy „Ojcowie Niepodległości” w Sofii

Wiele trudnych stuleci przeszedł naród bułgarski, by móc się cieszyć wolną i niepodległą ojczyzną. I pewnie dlatego, Panie Prezydencie, oba nasze narody tak dobrze rozumieją, co to znaczy mieć wolną, niepodległą, suwerenną ojczyznę - mówił Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Wystąpienie podczas finisażu wystawy „Ojcowie Niepodległości” w Sofii"

Wtorek, 27 listopada 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta z okazji otwarcia wystawy „Rodzina Ulmów. Honorując Sprawiedliwych”

Na Papieskim Uniwersytecie Urbanianum w Rzymie odbyło się dziś uroczyste otwarcie wystawy „Rodzina Ulmów. Honorując Sprawiedliwych”. Podczas wydarzenia Prezydenta reprezentował minister Wojciech Kolarski.Czytaj więcej o: "List Prezydenta z okazji otwarcia wystawy „Rodzina Ulmów. Honorując Sprawiedliwych”"

Wtorek, 27 listopada 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Agnieszka Lenartowicz-Łysik na Gali Głównego Inspektora Pracy

Doradca Prezydenta RP Agnieszka Lenartowicz-Łysik, wzięła udział w Gali Głównego Inspektora Pracy, która odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie.Czytaj więcej o: "Agnieszka Lenartowicz-Łysik na Gali Głównego Inspektora Pracy"

Wtorek, 27 listopada 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List z okazji stulecia Straży Ochrony Kolei

Każdego dnia Państwa praca umacnia skuteczność, prestiż i powagę Rzeczypospolitej oraz podstawy jej gospodarczego rozwoju – napisał Prezydent Andrzej Duda w liście do uczestników uroczystości z okazji stulecia Straży Ochrony Kolei.Czytaj więcej o: "List z okazji stulecia Straży Ochrony Kolei"

Wtorek, 27 listopada 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Wiceszef BBN: W służbie dyżurnej Prezydenta będą łącznościowcy

W operacyjnej służbie dyżurnej Prezydenta, która ma być powołana z początkiem nowego roku, będą pracować „łącznościowcy”. Koszt powołania tej służby zamknie się w kwocie 1,5 mln zł - poinformował Wiceszef BBN Dariusz Gwizdała.Czytaj więcej o: "Wiceszef BBN: W służbie dyżurnej Prezydenta będą łącznościowcy"

12  
Poleć znajomemu