Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
    01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31                  
Środa, 29 maja 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Prezydent złoży oficjalną wizytę w Azerbejdżanie [PL/ENG]

Prezydent Andrzej Duda udaje się w czwartek z oficjalną wizytą do Azerbejdżanu. Podczas rozmów m.in. z Prezydentem Ilhamem Alijewem poruszy kwestię m.in. współpracy dwustronnej w dziedzinie transportu, infrastruktury, handlu i energetyki.Czytaj więcej o: "Prezydent złoży oficjalną wizytę w Azerbejdżanie [PL/ENG]"

Środa, 29 maja 2019
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Wspomnienie Prezydenta o śp. Janie Guzie

Z wielkim smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci Jana Guza, Przewodniczącego OPZZ, członka Rady Dialogu Społecznego oraz Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP Lechu Kaczyńskim, człowieka głęboko zaangażowanego w działania na rzecz ludzi pracy.Czytaj więcej o: "Wspomnienie Prezydenta o śp. Janie Guzie"

Środa, 29 maja 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Spotkanie Wiceszefa KPRP Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta RP

W Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie Zastępcy Szefa Kancelarii Prezydenta RP Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.Czytaj więcej o: "Spotkanie Wiceszefa KPRP Pawła Muchy z Doradcami Prezydenta RP"

Środa, 29 maja 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Szczerski: Mam nadzieję, że spotkanie Prezydentów Dudy i Trumpa będzie przełomowe [PL/ENG]

Minister Krzysztof Szczerski, po rozmowach w Białym Domu, wyraził nadzieję, że planowane na 12 czerwca spotkanie Prezydentów Polski i USA będzie miało „przełomowy charakter” dla polskich starań o zwiększenie obecności wojskowej USA w Polsce.Czytaj więcej o: "Min. Szczerski: Mam nadzieję, że spotkanie Prezydentów Dudy i Trumpa będzie przełomowe [PL/ENG]"

Środa, 29 maja 2019
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Odznaczenia z okazji Ogólnopolskiego Święta Lasu

Minister Adam Kwiatkowski wręczył, podczas Ogólnopolskiego Święta Lasu, odznaczenia państwowe osobom zasłużonym dla ochrony środowiska i gospodarki leśnej. Uroczystość odbyła się w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym w Łochowie.Czytaj więcej o: "Odznaczenia z okazji Ogólnopolskiego Święta Lasu"

Środa, 29 maja 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta z okazji obchodów Ogólnopolskiego Święta Lasu

Dziś można powiedzieć, że polskie lasy – jeden z naszych największych narodowych skarbów – są w dobrych rękach. Za ten wysiłek, za trud, za fachowość i zaangażowanie chcę Państwu w dniu Święta Lasu bardzo gorąco podziękować – napisał Prezydent.Czytaj więcej o: "List Prezydenta z okazji obchodów Ogólnopolskiego Święta Lasu"

12  
Poleć znajomemu