Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
      01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31                
Piątek, 30 sierpnia 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Szczerski spotkał się z doradcą Prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego [PL/ENG]  

Wizyta Prezydenta Trumpa w Polsce odbędzie się w najbliższym możliwym terminie – powiedział Krzysztof Szczerski po piątkowym spotkaniu z doradcą Prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego Johnem Boltonem.Czytaj więcej o: "Minister Szczerski spotkał się z doradcą Prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego [PL/ENG]"

Piątek, 30 sierpnia 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Szczerski: Wizyta Prezydenta Trumpa w Polsce w najbliższym możliwym terminie

Prezydent USA Donald Trump poinformował telefonicznie Prezydenta Andrzeja Dudę, że w związku z huraganem, który ma uderzyć w weekend w USA, nie przyleci do Polski. Do Warszawy przyjedzie Wiceprezydent USA Michael Pence - mówi Minister Krzysztof Szczerski.Czytaj więcej o: "Min. Szczerski: Wizyta Prezydenta Trumpa w Polsce w najbliższym możliwym terminie"

Piątek, 30 sierpnia 2019
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Odznaczenia dla zasłużonych działaczy niepodległościowych i związkowych

Prezydent RP, w związku z obchodami 39. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych i powstania NSZZ „Solidarność”, nadał ordery i odznaczenia zasłużonym działaczom niepodległościowym i związkowym, w tym uczestnikom tamtych wydarzeń.Czytaj więcej o: "Odznaczenia dla zasłużonych działaczy niepodległościowych i związkowych"

Piątek, 30 sierpnia 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta z okazji 39. rocznicy podpisania porozumień sierpniowych i powstania NSZZ „Solidarność” w Szczecinie

Pielęgnowanie pamięci o bohaterach tamtych czasów stanowi nie tylko wyraz należnego im szacunku i wdzięczności, ale przede wszystkim umożliwia nam dzisiaj budowanie dojrzałej wspólnoty, dumnej ze swoich dokonań i otwartej na wyzwania przyszłości.Czytaj więcej o: "List Prezydenta z okazji 39. rocznicy podpisania porozumień sierpniowych i powstania NSZZ „Solidarność” w Szczecinie"

Piątek, 30 sierpnia 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Szymańska na obchodach 39. rocznicy powstania NSZZ „Solidarność” i podpisania Porozumień Sierpniowych

W Szczecinie Szef KPRP Halina Szymańska reprezentowała Prezydenta podczas obchodów 39. rocznicy powstania NSZZ „Solidarność” i podpisania Porozumień Sierpniowych.Czytaj więcej o: "Minister Szymańska na obchodach 39. rocznicy powstania NSZZ „Solidarność” i podpisania Porozumień Sierpniowych"

Piątek, 30 sierpnia 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Prezydent Ukrainy w sobotę z oficjalną wizytą w Polsce

Plany polityczne nowego ukraińskiego rządu, a także polityka historyczna i kwestie ekshumacji polskich ofiar na Ukrainie będą tematami sobotniego spotkania Prezydentów Polski Andrzeja Dudy i Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego.Czytaj więcej o: "Prezydent Ukrainy w sobotę z oficjalną wizytą w Polsce"

Poleć znajomemu