Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
        01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30                
Piątek, 29 listopada 2019
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Uroczyste obchody Dnia Podchorążego

– Długie pokolenia Polaków nie doświadczyły 30 lat pełnej wolności, niepodległości i Polski w międzynarodowych sojuszach, we wspólnej Europie, świetnie rozwijającej się – mówił Prezydent podczas uroczystości z okazji Dnia Podchorążego.Czytaj więcej o: "Uroczyste obchody Dnia Podchorążego"

Piątek, 29 listopada 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Narada przed spotkaniem NATO w Londynie

Przed nadchodzącym spotkaniem NATO, w BBN odbyła się zwołana przez Prezydenta Andrzeja Dudę narada z udziałem szefów resortów: obrony i spraw zagranicznych. Prezydent zatwierdził polskie stanowisko, które będzie prezentowane w Londynie.Czytaj więcej o: "Narada przed spotkaniem NATO w Londynie"

Piątek, 29 listopada 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Prezydent spotkał się z RPO Adamem Bodnarem

Prezydent Andrzej Duda spotkał się z Rzecznikiem Praw Obywatelskich Adamem Bodnarem. Spotkanie dotyczyło aktywności RPO, w tym m.in. Kongresu Praw Obywatelskich, który odbędzie się w grudniu.Czytaj więcej o: "Prezydent spotkał się z RPO Adamem Bodnarem"

Piątek, 29 listopada 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Uroczystości Barbórkowe w Centrali Zbytu Węgla Węglozbyt S.A.

Centrala Zbytu Węgla Węglozbyt S.A. to bardzo ważny podmiot w systemie produkcji i obrotu na polskim rynku węglowym. Węglozbyt może pochlubić się bogatym dorobkiem doświadczeń i dokonań – zaznaczył Prezydent.Czytaj więcej o: "Uroczystości Barbórkowe w Centrali Zbytu Węgla Węglozbyt S.A."

Piątek, 29 listopada 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Dera na uroczystościach Barbórkowych w Centrali Zbytu Węgla Węglozbyt

Minister Andrzej Dera uczestniczył w uroczystościach Barbórkowych w Centrali Zbytu Węgla Węglozbyt S.A., gdzie odczytał list Prezydenta skierowany do jej organizatorów i uczestników.Czytaj więcej o: "Minister Dera na uroczystościach Barbórkowych w Centrali Zbytu Węgla Węglozbyt"

Piątek, 29 listopada 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Barbara Fedyszak-Radziejowska, Doradca Prezydenta RP na konferencji „Społeczeństwo obywatelskie: przestrzeń troski o dobro wspólne”

Z okazji II rocznicy rozpoczęcia funkcjonowania przez Narodowy Instytut Wolności-Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, odbyła się konferencja „Społeczeństwo obywatelskie: przestrzeń troski o dobro wspólne”.Czytaj więcej o: "Barbara Fedyszak-Radziejowska, Doradca Prezydenta RP na konferencji „Społeczeństwo obywatelskie: przestrzeń troski o dobro wspólne”"

12  
Poleć znajomemu