Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
            01 02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29 30 31          
Poniedziałek, 2 grudnia 2019
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

Para Prezydencka z wizytą w Londynie

Prezydent Andrzej Duda z Małżonką przylecieli do Londynu; we wtorek i środę Prezydent będzie uczestniczył w spotkaniu liderów państw NATO. Polska liczy, że na szczycie m.in. zapadną decyzje dotyczące zdolności NATO do szybkiego reagowania.Czytaj więcej o: "Para Prezydencka z wizytą w Londynie"

Poniedziałek, 2 grudnia 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

K. Szczerski: Prezydent oczekuje, że w Londynie NATO potwierdzi swą jedność [PL/ENG]

– Prezydent oczekuje jasnego przesłania płynącego ze szczytu w Londynie, że NATO jest jednością, sojuszem żywym i trwałym – powiedział minister Krzysztof Szczerski. W tym tygodniu Andrzej Duda będzie uczestniczył w spotkaniu liderów państw NATO.Czytaj więcej o: "K. Szczerski: Prezydent oczekuje, że w Londynie NATO potwierdzi swą jedność [PL/ENG]"

Poniedziałek, 2 grudnia 2019
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Zasłużeni dla niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej otrzymali odznaczenia

Prezydent RP Andrzej Duda nadał odznaczenia państwowe osobom zasłużonym dla niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej. Ordery wręczył Sekretarz Stanu w KPRP minister Andrzej Dera podczas uroczystości w Belwederze.Czytaj więcej o: "Zasłużeni dla niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej otrzymali odznaczenia"

Poniedziałek, 2 grudnia 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Szczerski złoży wizytę w ONZ na zakończenie udziału Polski w RB

Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski, złoży w piątek wizytę w Nowym Jorku w związku z kończącym się w grudniu dwuletnim niestałym członkostwem Polski w Radzie Bezpieczeństwa ONZ.Czytaj więcej o: "Minister Szczerski złoży wizytę w ONZ na zakończenie udziału Polski w RB"

Poniedziałek, 2 grudnia 2019
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Szczerski na XII Konferencji Krakowskiej ,,Człowiek w drodze – z szacunkiem dla siebie, innych, przyrody”

Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski wziął udział w inauguracji XII Konferencji Krakowskiej ,,Człowiek w drodze – z szacunkiem dla siebie, innych, przyrody”, która odbywa się pod prezydenckim patronatem honorowym.Czytaj więcej o: "Minister Szczerski na XII Konferencji Krakowskiej ,,Człowiek w drodze – z szacunkiem dla siebie, innych, przyrody”"

Poniedziałek, 2 grudnia 2019
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List z okazji 30-lecia działalności Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Dzięki Państwu żyjemy w kraju, który jest coraz bardziej czysty i zielony – kraju, który rozumie, że dobry stan środowiska jest nieodłączną częścią dobrobytu narodu oraz strategicznych, egzystencjalnych interesów Rzeczypospolitej – napisał Prezydent.Czytaj więcej o: "List z okazji 30-lecia działalności Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej"

Poleć znajomemu